Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Hálószoba EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Hálószoba EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Hálószoba EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Hálószoba EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Hálószoba EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Hálószoba EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Hálószoba EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Hálószoba EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Aug. 30, 2013 6:14 am



to Lydia

Nevetve megvonom a vállam. Csak egy kis baleset, ami be fog lilulni, vagy hatalmas púp lesz a helyén, ami úgy hatna, mintha Quasimodo fészkelt volna a lábamba, de egyébként semmi probléma, jól vagyok. Vigyorgok. Megállás nélkül. Lydia minden mozdulatát figyelemmel kísérem, mintha vonzaná a tekintetemet. El vagyok varázsolva. És, azt hiszem, ilyet mondani nem is olyan nagy idiótaság, itt, Beacon Hills-ben. Vérfarkas, kanima, druida, meg társai. Manapság már azt nézik hülyének, aki kijelenti: "Nem léteznek mesebeli lények!". Azonban az, hogy most itt vagyok, Lydia ágyán, vele (merthogy ez megtörténhetne úgy is, hogy, mondjuk betörök hozzá, amíg nincs itthon), másmilyen varázs. És ha már misztikus lények... mondjuk, nevezzük csillámpónihányásérzésnek. Na, jó, ezen az elnevezésen még dolgoznom kell.
Lydia hátradől, tenyerébe temeti az arcát. Immáron óvatosabban fordulok beljebb, hurrá, baleset nélkül. Ahogy próbálja kifejezni magát, látom, hogy ez valami komoly dolog lesz. Kezd eluralkodni rajtam a reményteli boldogság. Végül is, ez jó jel, nem? Most csókolt meg, ő maga, teljesen váratlanul, aztán, utána mondani akar valamit. Behálózzák az agyamat a "Érez irántam valamit?"-, a "Nem érez irántam semmit"- és az "Érez irántam valamit"-gondolatok, izgatottan várom mondandóját. Talán most vallja be, mik kavarognak benne. Elmondja, hogy élvezte a csókot. Közli velem, hogy örül, hogy itt vagyok. Az ötleteim hihetetlenül feldobnak, már kezdek türelmetlen pillantásokat vetni a határozatlan Lydiára. Végre belekezd. Szótlanul hallgatom, mondandója felénél már a válaszomat fontolgatom. "Nem kell sajnálnod.", "Én igazán nem bántam.", és ehhez hasonló feleletek úsznak be elém. A bálon már egyszer elmondtam neki mindent, harmadiktól egészen odáig, hogy őrületesen belé estem; így tudom, hogy kimondani ezeket a mondatokat nem lenne olyan megalázó. Aztán jön a befejezés. Nem akarja tönkretenni a barátságunkat. Beszívom a levegőt, a szobája sarkába meredek, majd az ajkamat beharapva leszegem a tekintetem, aprókat bólintva. Úgy néz ki, mindegy, mi történik, vagy mikor, ha én Lydia szobájában kötök ki, akkor csakis csalódás érhet. Bár nem Jacksonnak nevezett, ez most jobban fájt. Most nincs begyógyszerezve (tudtommal), teljesen józanul biztosít arról, hogy ez csak barátság.
Annyiszor utasított már el (szándékosan vagy a tudta nélkül, mindegy), hogy igazán ismerős érzés kerít hatalmába. Csak az a fura - és fájó -, hogy ezt azután tette, hogy megcsókolt. Azt hiszem, erre gondolnak a filmekben lévő tanácsadó hapsik, amikor azt mondják, a nők kiszámíthatatlanok. Kezdek erősen egyetérteni. Felemelem a fejemet, egy halvány mosolyt erőltetek magamra, amivel Lydiát ajándékozom meg. Most már tényleg ideje mennem. Előre fordulok, majd a dzsekimért és a táskámért nyúlok, jelezve, hogy lassan távozok. Gyorsan felkapom a cuccokat, majd az ajtóhoz lépek.
- Én... azt hiszem, megyek - közlöm, majd egy apró biccentéssel a folyosó felé fordulok.
Ha maradnék, csak bajba sodornám őt. Csak tönkretenném a barátságunkat. Megteszem az első lépést kifelé, magamban hajtogatva, hogy így lesz a legjobb, bár egy másik felem tudja, hogy azonnal megfordulnék és maradnék, ha esetleg úgy lenne jó Lydiának.

465 szó | ez van rajtam | remélem nem lett olyan rossz ^^"
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 10:46 am




to;; stiles




Fogalmam sincs, miért tettem, amit tettem. Talán azután, hogy Jackson tudtomra adta, hogy nem akar tőlem semmit, szükségem volt arra, hogy lássam, valaki igazán törődik velem. De… nekem ennél sokkal többre van szükségem. Én azt szeretném, hogy szeressenek. Igazán, feltételek nélkül és… hiszem, hogy Stiles meg tudja adni nekem ezt a fajta szeretetet. De… a kérdés az, hogy én képes lennék-e viszonozni?
Az igazság az, hogy sosem gondoltam Stiles-ra pasiként, csak barátként. De most… úgy tűnik, ez kezd megváltozni. Legalábbis a csók erről tanúskodik. Úgy érzem, ez valami több, mint ami Jackson és köztünk volt. Ez… igazi. Ötletem sincs, mit mondhatnék, amivel megmagyaráznám megmagyarázhatatlan cselekedetem, de szerencsére nem is kell megszólalnom, mert Stiles töri meg a csendet, mielőtt az túl hosszúvá és kínossá válna. – Talán. – mosolygok rá. Ha nem önti rám azt a pohár kávét, talán sosem csókoltam volna meg és sosem ébresztett volna bennem érzelmeket. Olyan érzelmeket, amilyenekről azt gondoltam, képtelen, hogy Jacksonon kívül bárki iránt ezt érezzem.
Ösztönösen felszisszenek, amikor meghallom Stiles lábának koppanását az ágy szélén. Ez… határozottan nem az ő napja. Vagy… neki minden napja ilyen?! Nevetését hallva én is röviden felnevetek, de muszáj tőle megkérdeznem. – Jól vagy? – lenézek a lábára, de mivel semmi nem látszik raja, megállapítom magamban, hogy valószínűleg semmi baja.
Hátradőlök az ágyon, a kezemmel eltakarom a szemem. Nem tudom, hogyan fogjak bele abba, amit mondani akarok. – Figyelj… - mély és hosszú sóhaj hagyja el a számat, kikukucskálok az ujjaim között, és nagy nehezen rászánom magam, hogy folytassam a mondatot, amit elkezdtem. – Sajnálom. A csókot. Fogalmam sincs, hogy miért tettem… és még mindig nem tudom. Őszintén… nem hiszem, hogy valaha rá fogok jönni az okára. Én csak… nem akarom tönkretenni a barátságunkat. – remek. Most totálisan úgy hangzik, mintha egy idióta lennék! Az emberek… nem szokták egymást csak úgy, ok nélkül csókolgatni. Ez a nap… kezd egyre furább és furább lenni.

Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyVas. Aug. 25, 2013 9:43 pm



to Lydia

Örömmel veszem tudomásul, hogy Lydia nem alkalmaz az edző által jól - vagy éppen nem jól - működő módszert: nem ordít velem. Talán... még örül is nekem. Köszönetét hallva csak elvigyorodom, jelezve, hogy nekem ez semmiség, bármikor, bármit megtennék, ha bajban lenne.
Megmentő? Bajkeverő? Csak elnevetem magam. Próbálok valami szellemeset felelni erre, akkor lennék igazán én, de most nem megy. Szememet le sem veszem róla, tekintetét fürkészem, arcomon pedig egy iszonyatosan boldog vigyort vélek felfedezni. Who-whoo! Magamban megejtek egy örömtáncot, és minden erőmmel azon vagyok, hogy ne fessek idiótának. Gondolkodás nélkül követem, mikor leül az ágyára, letelepszem mellé.
- Miket beszélsz, maga vagyok a szerencse! - felelem szórakozottan, majd elakad a lélegzetem.
Amikor ajkait a számhoz tapasztja, kedvem lenne önfeledten kiáltozni, hogy "boldog vagyok!", és egy olyan gondolat is bevillan, hogy menten megkérem a kezét. Ösztönösen visszacsókolom, bár nem tagadom, halvány lila gőzöm sincs, miért, vagy hogyan csinálta ezt. Túl sokat töprengek. Eloszlatom magam elől az értelmesebbnél értelmesebb gondolataimat, majd a bal kezemmel magamhoz húzom, remélve, hogy nem bánja, ha a hajába túrok.
Nem tudom, melyikünk húzódott el, talán egyszerre történt az egész. Csodálkozom, és tagadhatatlanul boldog vagyok. Mennyi éve vártam ezt a pillanatot! Mármint, nem azt, hogy leöntöm kávéval, és eltöröm a nagymamájától kapott ocsmány kerámiadíszt. A csók. Méghozzá általa kezdeményezett! Jól kigondolta az egészet? Ösztönös cselekedet volt? Elment az esze? A gondolatok csak úgy kavarognak a fejemben, számtalanszor feltűnik a "miért" szócska, rengeteg kérdés, feltételezett válaszok... De mérhetetlen öröm áraszt el. Zavart vagyok, de lelkes, és szerintem hallucinálok is. Létezik, hogy az egész világ fényesebb, mint előtte volt? Kétségtelen, hallucinálok.
- Az, aki a bajt okozza - válaszolom a régebbi kérdésére vigyorogva.
Oldalra fordulok, hogy teljességgel szembe legyek vele. Ez persze nem ilyen egyszerű, hiszen rólam van szó. Utálom magamat.
- - sziszegem összeszorított fogakkal, miután sikeresen beverem a lábamat az ágy szélébe. - Nem, tévedtem. Egy nagy kupac szerencsétlenség vagyok - erőtlen vigyorral felnézek Lydiára.
A következő pillanatban kínosan felnevetek, miközben továbbra is gyűlölöm két ballábasságomat. Talán térd- és könyökvédőkkel kellene közlekednem. Na meg bukósisakban. Csak remélni tudom, hogy Lydia nem sóhajt fel fáradtan, és küld ki "semmire se vagy jó" ürüggyel, az egyetlen reményem, hogy talán jót szórakozik esetlenségemen. Inkább röhögjön ki, nem?

367 szó | ez van rajtam | legközelebb stilesosabb leszek ><
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyVas. Aug. 25, 2013 9:36 am




to;; stiles




Oda sem figyelek arra, miket hord össze Stiles, ameddig a dísz darabkáit szedegetem fel a földről, amit ő összetört. Mérges vagyok és jelen pillanatban az sem érdekel, ha elmegy. Ez nem az ő napja, sem ez enyém. Először a kávéval való leöntés, majd a melltartós dolog, most meg ez a dísz. Oké, nem ez volt a legszebb kerámia dísz, amit valaha kaptam, de tényleg… nagyi rögtön észre fogja venni, hogy hiányzik, és ha elmondom mi történt vele, hallgathatom, hogy mennyire felelőtlen vagyok és bla bla bla. Bezzeg ha tudná, hogy milyen dolgokon megyek keresztül… hát, erősen kétlem, hogy bármikor mondaná még egyszer, hogy felelőtlen vagyok.
Szinte rá sem bírok nézni az ujjamra, amit elvágtam. Remek. Megvan a negyedik baki erre a napra. Mi jön még ez után?! Nem bírom a vért, de nagyon nem. Már megbántam, hogy hagytam elmenni Stiles-t, mert hiába ez csak egy apró vágás, attól még fáj… és ami rosszabb, vérzik. Azonban… még itt van és azonnal visszajön, mert hallja, hogy segítségre van szükségem. Ez az a dolog, amit Jackson biztos, hogy nem tenne meg. Nem állna készen mindig, hogyha valami baj van. Erről beszélgettünk az öltözőben és… kristálytisztán a tudomásomra adta, hogy nem tud rám mindig vigyázni. Stiles biztos, hogy sosem mondana nekem ilyet, még ha igaz is.
- Köszönöm. – nézek fel, tekintetem Stiles tekintetébe fúrom, az ép kezemmel pedig megszorítom a sérültet, hogy mi hamarabb álljon el a vérzés. – Tudod… most nem tudom eldönteni, mi is vagy. A megmentőm… vagy az, aki a bajt okozza? – olyan fejet vágok, mintha komolyan ezen gondolkoznék, majd elnevetem magam és a földön való guggolás helyett inkább felállok, és leülök az ágyra. Biccentek Stilesnak, hogy jöjjön oda hozzám, ha szeretne és üljön le mellém, amit azonnal meg is tesz.
- Hé… máskor meggondolom, hogy elhívjalak-e a hozzánk, miután leöntöttél kávéval. – nevetek fel ismét, majd szembe fordulok vele – már amennyire az ágy szélén ülve tudok - Úgy látszik, nem hoz szerencsét. – most már csak mosolygok, elveszek a tekintetében és fogalmam sincs miért, vagy hogyan, de ajkaimat rátapasztom az övére és mohón csókolni kezdem.

Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Aug. 23, 2013 10:03 pm



to Lydia

Szerintem én.. én, én megőrültem. Itt sem kéne lennem. Elvégre, mi a fenét keresek én Lydia házában? Ocsmány kerámiadíszeket? Ki vagyok készülve. Valaki ébresszen fel ebből a rémálomból! Hogy törhettem el?! Jó ég. Kezdem katasztrófának gondolni az egész napot.
- Lydia, sajnálom, véletlen volt - motyogom úgy, mintha ez segítene. - Ne haragudj... Én, azt hiszem, megyek, mielőtt a napod hátralévő részét is megkeseríteném... - teszem hozzá némi gondolkodás után.
Igen. Ezt kell tennem, ez a legjobb megoldás. Eget rengető lelkiismeret furdalással vállamra dobom a táskámat, és az ajtóhoz lépek. Visszanézek a kerámiadarabkákat szedegető Lydiára, töprengek. Nem. Jobb lesz, ha köszönés nélkül elmegyek, inkább, minthogy rám förmedve kiküldjön. Minden bizonnyal örökre megutált, és azt hiszem, el kell mennem. Ezek után biztos, hogy nem akar itt látni, és ha maradok is, csak elbénáznék valamit. Fájó szívvel lépek ki a szobából, minden erőmmel azon vagyok, hogy ne nézzek vissza. Akármennyire akarom, nem nézhetek vissza. Hatalmas sóhaj szakad ki belőlem, mikor megteszem az első lépést a folyosóra. Azonnal felkapom a fejem. Az ő hangja. Az én nevem. Ő hívott engem! Mintha kilőttek volna, úgy rontok be a szobába, és rögtön Lydia mellé térdelek.
- Mi történt? - kérdezem formaiságból, választ sem várok, hiszen elég egyértelmű.
Akaratlanul is felszisszenek a vér láttán, bár úgy gondolom, megedződtem. Hát persze, hogy megedződtem, Scott vérfarkas kalandjának során annyi harapást, karmolást és nyílt sebet láttam, hogy ez már semmi. Odanyúlok, tenyeremben tartom Lydia vérző kezét.
- Nyugi, semmi baj, rendbe fog jönni - nézek fel rá, és miközben arcát fürkészem, kirántok egy zsebkendőt a dzsekimből.
A sebre szorítva rátekerem Lydia ujjára, majd felemelem a fejem, és a tekintetét keresem. Kezemben még mindig az ő kezét tartom, bár már folyamatban van a vérzés elállítása. Őrültnek tart. A probléma megoldódott, minek ücsörgök itt? Egyszerűen nem megy. Nem bírok elszakadni, lehetetlenség elhagynom most ezt a házat.
- Már jobb? - kérdem.

309 szó | ez van rajtam | naggyon béna, bocsánat :/
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Aug. 23, 2013 11:05 am




to;; stiles




El sem hiszem, mire kértem meg Stiles-t! Még Jackson-tól sem kértem ilyet… soha. Soha nem voltam ilyen béna! Hogy a fenébe felejthettem el melltartót vinni magammal? Hiszen átöltözni készültem az Isten szerelmére! Eleve… minek kértem meg, hogy Stiles idejöjjön? Ebben az egészben… semmi logika nem volt, pedig… régen leszoktam már arról, hogy értelmetlen dolgokat csináljak. – Köszi! – mosolygok illedelmesen, ahogy Stiles ideadja a melltartóm. Mosolygok… de minek?! Úgysem látja és… te jó ég, mi a fene van velem?!
Most, hogy a kezemben tartom a hiányzó ruhadarabot, pillanatokon belül elkészülök és egy új ruhában lépek ki a gardróbból a szobámba. A magasba szökik az egyik szemöldököm, ugyanis a gardrób ajtaján kilépve szinte beleütközök Stiles-ba. Eddig itt várt? Mondtam, hogy leülhet az ágyra, vagy akár körbe is nézhet. Azután is elmozdulhatott volna innen, miután ideadta az egyik melltartóm. Úgy látszik, ma mindketten furák vagyunk. – Óóó, Stiles! – kiáltok fel, miközben a leeső kerámia dísz után kapok, azonban későn, hiszen mire észbe kaptam, az már darabokra törve hevert a földön. – A francba! – szisszenek fel az összetört kerámia dísz láttán, aztán üti meg a fülemet Stiles „de egyébként ronda darab volt” mondata. – Te megőrültél?! – förmedek rá – Azt a nagymamámtól kaptam! – csalódottan elhúzom a szám, mikor tekintetem újra a földön darabokban heverő díszre vándorol. – Egyébként… tényleg ritka ronda volt. Csak tudod… érzelmi kötődés, plusz… hallgathatom majd a nagymamámtól, hogy miért nincs kitéve a szobámba. – magyarázom széttárt karokkal, afféle „ez van” stílusban, majd lehajolok, hogy összeszedjem a darabjait. – Aú! – elrántom a kezem, azonban már késő. Sikerült úgy eltörnie ennek az izének, hogy a lehető legélesebb legyen a darabjainak szélén, én pedig voltam olyan ügyetlen, hogy megvágtam a kezem és a tenyeremből szép lassan csordogál a vér, ha hamarosan nem itatom fel valamivel, akkor pedig le fog csöpögni a padlóra is. – Stiles… segíts! – hirtelen azt sem tudom, mihez kezdjek, a kezem pedig egyre jobban fáj. Amennyire kis karcolásnak látszik, épp annyira tud fájni. Ez nem az én napom.

Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Aug. 23, 2013 1:52 am



to Lydia

Letörölhetetlen vigyort vélek felfedezni magamon. Boldog lennék? Izgatott? Szerelmes? Igen, igen, igen. Mérhetetlen vidámsággal telepszem le Lydia ágyára, kezeimet az ölembe helyezem, és körbenézek a szobában. Ugyanitt, ugyanezen a ponton ültem legutoljára. Csak remélni tudom, hogy most a saját nevemen fog szólítani.
Amíg Lydia bevonul a gardróbba, igyekszem nem kutakodni. Félreértés ne essék, nem vagyok tolvaj, paparazzi, vagy ilyesmi, ez afféle ösztön. De leszek olyan illedelmes, és, mondjuk, normális. Bár az utóbbi nem mindig igaz rám, néha ezzel tisztában is vagyok, de engem így kell szeretni. Szeretni. Vajon miért vagyok itt? Lydia szívesen lát, netán - nehéz kimondani, de - érez valamit? Irántam? Vagy ez tényleg csak egy gesztus, egy kis kiengesztelő, miután leöntöttem egy pohár kávéval? Félek beleringatni magam valami "odavan értem" típusú álomba, bár nem tagadom, hogy őrült módjára viselkednék, ha ez maga lenne a valóság. Jut eszembe. Álom. Kíváncsian pillantok fel a falon pihenő órára, amely tizenegy órát mutat. Még nem kezdődik a meccs. Bár, ha ez tényleg csak a tudatalattim képződménye, lehet, hogy az igazi világban már rég elmúlt dél. Ugye nem állítottam be ébresztőt? Nem akarok felkelni, nekem tökéletes helyem van itt, ebben az álomban.
Lydia hangja cseng fel, mondandóját hallva azonnal felpattanok. A gardróbban rejtőzne egy alfa? Jacksonból - vagy valaki másból - újra kanima lett? Itt van Peter Hale? Felfedezett egy újabb veszélyes, emberfeletti fajt? Megint talált egy hullát? Hevesen dobogó szívemre tapasztom a kezem, mielőtt még kiugrana a helyéről. Két másodperc alatt olyan pánik tör rám, hogy hirtelen azon kapom magam, hogy a szobáját vizslatva keresek valami fegyvert.
- M-mi a baj, Lydia? - kérdem, erősen koncentrálva arra, hogy ne remegjen meg a hangom.
Miért nincs baseball ütője? Vagy cipőkanala? Semmi. A végtagjaimra hivatkozva várom válaszát, agyamat pedig egyre több rémkép lepi el. Végre megszólal.
- Ó - szalad ki a számon. - Öh, hogyne, máris adom...
A kő, ami a természetfeletti lények kizárásával leesett szívemről, vissza is mászott. Jó ég. Lassú, remegő léptekkel közelítem meg az éjjeliszekrénnyel szemben lévő komódot. Második fiók. Idegesen ráhelyezem kezemet a fiókgombra, de egyszerűen képtelenség rögtön megragadnom, és kihúznom. Egy sóhajtás után végül kiveszem a legfölső darabot, majd egy kopogás után résnyire kinyitom az ajtót, és beadom neki.
- Khm, szóval, öhm, tessék - biggyesztem oda, majd az ajtó csukódása után a falnak dőlök, és a fejemet fogva próbálom feldolgozni tetteimet. Egy halvány vigyor jelenik meg az arcomon.
Pillanatokon belül elkészül Lydia is. Egy új ruhakölteményben lép ki, mikor észreveszem magam, hogy tulajdonképpen a gardrób előtt várok rá. Gyorsan a komód sarkára helyezem az egyik kezem, és azon támaszkodva próbálok úgy csinálni, mintha nem vártam volna görcsösen. A kapkodó cselekvésben leverem szekrény tetején pihenő kerámia-díszt, amely a becsapódás után szilánkokra törve hever a földön.
- Ööö... Nem is tudom, hogy kerülhetett az oda széttörve... De egyébként ronda darab volt. Mármint, szép ez a ruha - kapok a fejemhez, és érzem, hogy megállás nélkül égek.
"Én nem csináltam semmit" stílusú mosollyal meredek Lydiára, magamban hajtogatva, hogy biztosan nem jelentett neki semmit. Csak remélni tudom, hogy ő is ocsmánynak tartotta a kerámiadarabot.

504 szó | ez van rajtam | sok szeretettel <3
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 9:32 am




to;; stiles




Örömmel veszem tudomásul, hogy Stiles egyből beleegyezett abba, hogy hazakísérjen, sőt… úgy néz ki, akit majd szétvet a boldogság, és aki azt sem tudja, mihez kezdjen hirtelen nagy örömében. Nos… mindig is tudtam, hogy Stiles furán kezeli a helyzeteket, így a stressz – vagy az izgatottság? fogalmam sincs – levezetésére sem talált túl jó módszert. Megállás nélkül hadarni kezd, közben pedig elindul az ajtó felé. Értetlenül nézek az asztalon hagyott három pohárra, hiszen attól, hogy nem egyenesen oda viszi, ahová indult, még beadhatja őket később, nem muszáj itt hagynia őket. Na mindegy… az ő dolga, én nem fogok beleszólni. Csak nem fog összedőlni a világ három elfelejtett kávé miatt… plusz még egy, ami rajtam landolt.
Már én sem megyek el a pénztárig, hiszen Stiles elindult a kocsija felé, másrészt pedig, amíg így nézek ki… egy tapodtat sem megyek sehová, hacsak nem a gardróbomról van szó. Lehajtott fejjel követem Stiles-t, arra törekszem, hogy a lehető legkevesebben ismerjenek fel, vagy a lehető legkevesebben lássák a foltot, ami a ruhámon éktelenkedik, úgy tartom a karom, hogy minél jobban eltakarjam a pecsétet.
A kocsihoz érve megvárom, amíg Stiles kinyitja nekem a kocsi ajtaját, majd beülök az anyósülésre. Udvarias. Nem is emlékszem, Jackson mikor nyitotta ki utoljára előttem az ajtót, vagy… egyáltalán mikor bánt velem utoljára úgy, mintha egy emberi lény lennék és nem holmi… állat, akivel úgy beszélhet, ahogy akar. Persze tudom, hogy ebben a viselkedésében közrejátszott az is, hogy kanimává változott, na de… akkor is. Nem tudok mindent megbocsájtani neki, amit akkor tett, viszont… ennek ellenére is szeretem még. Vagy… talán csak azt hiszem. Magam sem vagyok benne biztos, hogy mit érzek iránta. – Stiles… nyugi. Igen, kocsival jöttem, de nekem tökéletesen megfelel, ha elviszel, és majd visszafelé kiteszel itt. – mosolygok, majd becsapom az autó ajtaját és várom, hogy megérkezzünk a házamhoz.
Ahogy megállunk a házunk előtt, kipattanok a kocsiból és azonnal a bejárati ajtó felé indulok, a nyomomban Stiles-sal. Alig várom, hogy átvegyem ezt a ragadós és nedves ruhát, nem csoda, ha sietek. – Köszönöm. – válaszolok röviden Stiles megjegyzésére, amit a házra tett, belépve pedig szinte már megszokásból kiáltok egyet. – Prada! – boldog mosoly terül szét az arcomon, amit meglátom a kiskutyámat, felkapom az ölembe és egy puszit nyomok a homlokára. – Szia drágám! – simogatom meg a hátát, de fészkelődni kezd, így gyorsan le is teszem a földre.
Folytatom az utat a szobám felé, felérve pedig megmondom Stilesnak, hogy nyugodtan üljön le az ágyamra, vagy nézzen körbe, ameddig átöltözök. Besietek a gardróbba és lekapom magamról a ruhát, azonban csak most veszem észre, hogy a melltartóm is csupa kávé, és nem hoztam be másikat. Ha nem karom így kimenni, akkor kénytelen lesz megkérnem Stiles-t, hogy adjon egy másikat. – Öhm… Stiles. Van egy kis probléma. – kis hatásszünetet tartok, ugyanis fogalmam sincs, hogyan folytassam a mondanivalóm. Meg ellene kérnem, hogy adjon egy melltartót, na de… ilyen mégsem illik mondani. Nekem pedig nem nagyon van más választásom. – A melltartót elfelejtettem. Megköszönném, ha adnál egyet. Az éjjeliszekrényemmel szemben van, a komód második fiókjában. Mindegy melyiket, csak add ide. – idegesen rágcsálom az ajkam, egyik lábamról a másikra állva várom, hogy Stiles ideadja, amit kértem és végre tiszta ruhába öltözve mehessek ki, elfelejtve ezt a nem éppen hétköznapi helyzetet.

Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 12:42 am



to Lydia

Én álmodom. Valaki csípjen már meg. Vagy.. Inkább ne. Vajon kikapcsoltam az ébresztőmet? Remélem. Bár, ma van a meccs a tévében, lehet, hogy beállítottam, nehogy lemaradjak róla. Miért kell nekem hétvégére is jelzés? Jó ég, itt vagyok, vele, és azt kéri, kísérjem haza. Nem kérdés, mi lesz a válaszom.
- Mi? Ö, persze! - nyögöm ki, majd leesik, mire vállalkozom. - A legnagyobb örömmel!
Túl izgatott vagyok. Hát én menten elájulok. Tisztára fel vagyok pörögve. Gondolkozás nélkül levágom a poharakat a közeli asztalra, és a kijárat felé lépek, jelezve, hogy indulhatunk. Vigyorogva lépek ki a parkolóba, oldalamon Lydiával, majd elvezetem őt a dzsiphez. Némi töprengés után egy "A fenébe már, ő Ő!" gondolattal udvariaskodva kinyitom neki az ajtót. Ekkora úriembert. De lehet, hogy nem csípi az ilyet. Jackson utat szokott engedni neki? Vagy csak úgy ment az orra után a tehén termetével? Egy idióta vagyok. Amíg Jackson kitaposta az utat Lydiának, hogy neki ne kelljen megbirkóznia semmiféle akadállyal, én addig előreengedem, a veszélyes Beacon Hills sűrűjébe.
- U-ugye nem kocsival jöttél? Mert én elviszlek, oda, ahova csak akarsz menni, de hogyha itt az autód, akkor külön kellene mennünk, ami azt jelentené, hogy nem is igazán kísérlek el, inkább csak követlek, de ha neked az úgy megfelel, akkor felőlem az is jó, de... - Megint hadarok. Csak úgy jártatom a szám.
Magamba fojtom a szót, pedig annyi mindent akarnék még mondani neki. Azért engednem kellene, hogy ő is beszéljen, elvégre alig hagytam szóhoz jutni ebben a pár percben, lehet, hogy most dühös rám. És akkor itt hagy leöntött ruhával, ami nem mellesleg az én művem volt. Mindent elszúrok!

Alig öt perc az út, szinte pillanatok alatt odaérünk. Zavartan álldogálok mellette, a kapujuk előtt.
- Oké - vágom rá egy hatalmas bólintás kíséretében, és őt követve indulok a házba. - Otthonos - jegyzem meg, mikor az ajtóhoz érünk.
Halványan elmosolyodok, amikor felidézem Lydia születésnapi party-ját. Mennyi időbe telt becsomagolnom azt a hatalmas dobozt! És még össze is gyűrődött. Legközelebb az ajtókerethez kellene mérnem mindent. És egyébként vajon örült neki? Vagy fel se tudta cipelni a szobájába a mérete miatt? Lehet, hogy azóta is itt pihen, a lépcső alatt, és már vagy három centi por van rajta. Vagy akár asztalnak is használhatja azt a dobozt. Vagy valami állványnak, mondjuk, azon tartja a tévéjét, meg ilyesmi.
Szó nélkül követem Lydiát, aki csak megy, megy, és megy. Mekkora ez a ház, több idő eljutni az egyik helyről a másikra, mint a mi utcánktól a kávézóba. És egyébként hova vezet? Ki tudja, talán valami szertárba visz, és elküld füvet nyírni. Nem mintha nem csinálnám szívesen, érte bármit. Pozitív csalódás ér, amikor a szobájában kötök ki. Azonnal felismerem a helységet. Legutoljára talán akkor jártam itt, amikor ész nélkül begyógyszerezte magát, kicsit kába volt, de akkor is jól nézett ki. Igaz, hogy mindenre azt mondta, hogy hegyi oroszlán, és Jacksonnak nevezett, ami enyhén fájt a lelkemnek, de végül is az is egy jó nap volt.
"Ööö-zve" kallódok a szobában, és egyfajta "Mit keresek én itt?!" érzés uralkodik el rajtam. Csak pánikrohamot ne kapjak, nem hiányzik, hogy csakúgy összeessek előtte, amikor ő meghívott a házába! Azt hiszem, enyhén kínos lenne, ha sírva szenvednék a szobájában.

526 szó | ez van rajtam | sok szeretettel <3
Vissza az elejére Go down
Vendég


Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég
It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:20 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Otthonok :: Martin ház-