Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Rendőrség EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Rendőrség EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Rendőrség EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Rendőrség EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Rendőrség EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Rendőrség EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Rendőrség EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Rendőrség EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Rendőrség EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Rendőrség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Maxence Devereaux
Maxence Devereaux

Take care, cuz' I'm a(n)...
Omega
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 05.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : valahol megvagyok... azt hiszem
▽ Foglalkozás : papíron diák... papíron
▽ Humor : humortalan
It was nice to meet you!

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 8:41 pm

Tizenhét évesen azzal "dicsekedni", hogy kismilliószor megjártam már a sittet, nem éppen menő dolog. Nem egyszer éjszakáztam már a rácsok mögött csak azért, mert a rosszabbik énem rosszkor vitt rossz helyre. Számomra a belső farkasom, ami én voltam, néha átok volt, néha áldás... Ennek hála nem vertek meg soha az iskolában, nem álltak az utamba, egyszerűen mindenki hagyta, hogy azt tegyek, amit akarok. A szüleim sosem keveredtek az utamba, apám elmenekült, mikor megtudta, a fia farkassá vált... Anya pedig összecuccolt minket és elköltöztünk. Két várossal odébb, de akkor is. Számára a farkas létem átok volt, ami elsodort minket egymástól. Onnantól kezdve csak kerülgettük egymást; néha letette értem a kauciót, amikor hosszabb időre el akartam zárni, mondjuk egyszer bent hagyott, és akkor három napot töltöttem rácsok mögött, és egyszer meg is akartak erőszakolni a zuhany alatt. Akkor megfogadtam magamnak, hogy soha többé nem kerülök be oda... Erre tessék, egy hét se telt el azóta, én pedig újra a rendőrségen ülök, az amfetamin maradékaival a szervezetemben, hullafáradtan, éhesen, nyűgösen, türelmetlenül.
Mikor hívnak már be?
Aztán valaki megszólal mellettem, és az első pillanatban nem is vagyok biztos abban, hogy hozzám beszél. Kétszer is körülnézek, hogy megbizonyosodjak arról, nem fogok nagy szégyent hozni magamra azzal, hogy olyannak köszönök, aki nem is hozzám beszél... Mint ahogy azt egyesek szokták a publikus vécékben, amikor te telefonálsz, ő pedig válaszolgat mindenre, amit mondasz... Ilyenkor ezek mire gondolnak magukban?
Aha, hogy válaszolni is illene közben.
- Ööö... Hello. - Az a tipikus, sok mindent sejtető mosoly, amit annyira nem kedvelek, mert sose tudom, mit jelent. Szeretem tudni, ki mit akar tőlem, ahhoz vagyok szokva, hogy mindig kimondják, mit akarnak tőlem. Nyílt lapokkal játszok és általában elvárom, hogy mások is ezt tegyék... Rangtól, kortól, mindentől függetlenül.
Mégis, a gondolataim cigifüstös, alkoholtól elködösült horizontján megjelent egy afféle gondolat, hogy nem átlagos emberrel állok szemben. Farkas. Talán. De elég nehéz logikusan gondolkodni, amikor még a saját nevedre sem emlékszel és az ajtóból, amiből normális esetben csak egy van az egész folyosón, legalább hármat látsz... Ha nem jön ki értem senki, hogy fogok odatalálni a megfelelőhöz?
Igen... Aztán a gondolataim horizontján újfent megjelenik a női hang, tekintetem a tulajdonosára irányítom, megint, próbálva rájönni, hogy láttam-e már valahol, vagy sem... De végül erre az utóbbira jutok, hogy teljesen ismeretlen számomra... De farkas. Ezt érzem. A tudatalattim is ezt súgja.
another messy ending
Vissza az elejére Go down
Alex Aide
Alex Aide

Take care, cuz' I'm a(n)...
Alfa
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 29.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : Tanuló
▽ Humor : ...?
It was nice to meet you!

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség EmptyHétf. Aug. 12, 2013 4:33 am

For the unknown person in the prison

Tudtátok, hogy nem ér semmit az alfaságod, ha a repülőtársaság idiótái elvesztik a csomagjaid felét? Pedig esküszöm próbálkoztam nagyon szépen, de a végén csak kicsúszott egy kis morgás, meg talán egy aprócska fenyegetés, mely magába foglalta az ’elhagyatott sikátor’ és a ’széttéplek’ szavakat. Ki tudja talán ettől lett sokkal ellenségesebb és jelentett fel fenyegetésért. Vagy mi a francnak hívják. Nem igazán vagyok jártas a rendőrségi szakszavakban.
Úgyhogy bevittek. S mivel csak egy pitiáner kis dologról van szó a bilincset szerencsére kihagyták a forgatókönyvből. Sosem szerettem a fém karperecet, mindig pont eggyel szorosabb volt, mint az elviselhető. Ennek ellenére hátulra ültettek. Nem is értem miért húzta fel magát ezen a picike kis elszóláson. Emiatt utálom a kis városiakat; sokkal paranoiásabbak, mint a többi ember a földön. A kisvárosokat se szeretem, itt túlságosan sokat jelent az adott szó. Amit szokásom rendszeresen megszegni, amennyiben embernek adom a szavam.
Szóval nem is értem, hogy miért jöttem ide. Miközben ezen gondolkozok, elkísérnek egy folyosóra, ahol rengeteg üres szék van, illetve egy, amin már ül valaki. Akarok társalogni? Nem akarok? Igazából a szaglásom eldöntötte helyettem. Egy farkassal állok szemben. Vagyis had pontosítsak: egy farkas mellé ülök le.
- Szia. – mosolygok rá, azzal a „tudok valamit, amit te nem” mosolyommal.
Vissza az elejére Go down
Maxence Devereaux
Maxence Devereaux

Take care, cuz' I'm a(n)...
Omega
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 05.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : valahol megvagyok... azt hiszem
▽ Foglalkozás : papíron diák... papíron
▽ Humor : humortalan
It was nice to meet you!

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség EmptyVas. Aug. 11, 2013 11:09 pm

Ha tudom, hogy pont akkor hajt végig a rendőrautó azon az úton, ahol éppen belőve, Asking Alexandriát dúdolgatva sétálgattam, akkor biztosan nem arra megyek. Meglepetésként ért, hogy elkaptak... De nem tiltakoztam. Hadd vigyenek. Igazából csak arra emlékszem még, hogy vinnyogtam a rendőröknek, hogy ne hívják fel a szüleimet... Aztán sötétség.

A rendőrségen magamhoz térni nem volt élvezet. Az egyik piszkos cellában ébredtem fel, a fejem majd' szétszakadt, és egy pillanatig visszakívántam magam abba az alkoholos, amfetaminos delíriumba, amiből a rendőrség udvarán parkoló, vijjogó szirénával megátkozott autó rántott ki. Miért nem tudják ezeket a szarokat lehalkítani?
Halkan káromkodva ültem fel a padon, arcom a tenyerembe temetve és próbáltam magamhoz térni, felidézni magamban a tegnapi éjszaka történéseit... De valahogy minden kiesett.
- Látom, magadhoz tértél... - A rendőrtiszt, ami eddig a cellámmal szembeni széken ült, most felállt és kinyitotta a rácsos ajtót, ami eddig elzárt. - Gyere, fel kell tennünk neked néhány kérdést...

Így kerültem most a folyosóra, a rendőrkapitány irodájával szembeni székek egyikére, hogy várjam ki, amíg behívnak... De semmi ilyen nem történt. Csak ültem és ültem, már vagy tíz perce, de úgy tűnt, mindenki elfeledkezett rólam. Vajon észrevennék, ha eltűnnék? Hmm.
another messy ending
Vissza az elejére Go down
Scott McCall
Scott McCall

Take care, cuz' I'm a(n)...
Beta
▽ Hozzászólások száma : 18
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : tanulok, már amennyire
It was nice to meet you!

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Rendőrség   Rendőrség EmptySzomb. Jan. 12, 2013 3:47 am

Rendőrség Bhs_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rendőrség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Beacon Hills-