Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Lydia Martin × EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Lydia Martin × EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Lydia Martin × EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Lydia Martin × EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Lydia Martin × EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Lydia Martin × EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Lydia Martin × EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lydia Martin × EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Lydia Martin × EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Lydia Martin ×

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lydia Martin.
Lydia Martin.

Take care, cuz' I'm a(n)...

▽ Hozzászólások száma : 1
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills ×
▽ Foglalkozás : diák × vásárlás
▽ Humor : csípős ×
It was nice to meet you!

Lydia Martin × Empty
TémanyitásTárgy: Lydia Martin ×   Lydia Martin × EmptyPént. Júl. 12, 2013 8:35 am


Lydia Martin


   

Kor: 18

Faj: Ember

Play By: Holland Roden

Mottó: Live while you're young.

Titulus: Beautiful Disaster

Lakhely: Beacon Hills

Születési hely: Beacon Hills

Születési dátum: 1994. augusztus 13.

Jellem: (5 tulajdonság)
Magabiztos; Szép; Határozott; Okos; Kicsit manipulatív.

Foglalkozás: Tanuló

Családi állapot: Egyedülálló - I don't want a boyfriend. I want distraction.





1994. augusztus 13-án születtem meg. Hála a modern világnak ebben az egyben biztos lehetek. Legalábbis nem hiszem, hogy eltévesztették volna a napot. Bár ki tudja. Egy ideje már semmin sem lepődök meg.
Azt hittem, hogy az életem olyan lesz, amilyennek én megálmodtam. Mindig az lesz, amit én akarok. A szüleim különösebben nem foglalkoztak velem. Csak akkor figyeltek oda rám, ha valami nagyobb baj volt. Ami természetesen soha nem fordult elő semmilyen téren. A tökéletességre törekedtem egész életemben.
Mások talán azt hiszik, hogy az én életem tökéletes. Mert kívülről így tűnhet.. De ennek köze sincs az igazsághoz.
Egy darabig minden úgy is ment, ahogyan én akartam. Egészen addig, míg egyre furcsább és furcsább dolgok kezdtek történni a városban. Eleinte nem is foglalkoztam vele. Nem az én dolgom, hogy kinyomozzam a furcsaságokat. Aztán, mintha egyre inkább megkörnyékezett volna. Olyan volt, mintha ez az egész magával akarna rántani. De ez nem az én világom. Nem az, amit én megálmodtam.
A magánéletemben ott volt a lacrosse csapat kapitánya. Akit látszólag felülmúlt Scott. Akiről senki nem tudta, hogyan lett hirtelen ilyen jó játékos. Most már én is tudom a titkát. Hogy ez talán szerencse? Az én szememben inkább átok. Bár a tudatlansággal sem lennék előrébb..
Jackson. Nem is tudom megfogalmazni a kapcsolatunkat. Kívülről úgy tűnhet, hogy ez is csak egy olyan „rangok” miatti kapcsolat. Eleinte az is volt. De azóta már elég sok minden változott meg. Köztük az érzéseink is. Tudom jól, hogy ő is ugyan úgy érez irántam. Most mégis külön váltunk. Talán jobb ez így. Viszont nem hiszem, hogy valaha is fogok úgy szeretni valakit, ahogyan őt.
Végül is akaratom ellenére belecsöppentem ennek az egésznek a közepébe. Scott vérfarkas immáron Jackson is, habár ő egy kicsit nehezebb utat járt meg ennek érdekében. Erre vágyott. Hát megkapta. Allison és a családja pedig vadászok. A legjobb barátnőm is részese az egésznek így hát én is..
Ha ez nem is lenne elég még a fejembe is beférkőzött egy férfi. Peter Hale. Aki nekem köszönhetően újra az élők sorába léphetett. Ami eléggé vicces, hiszen miatta kerültem egyszer kórházba. Megharapott. Kis híján meg is haltam. Örülök annak, hogy nem így történt. Ami elég kellemetlen, hogy ezután napokig bolyongtam az erdőben meztelenül. A legrosszabb az egészben, hogy semmire nem emlékszem. Minden annyira zavaros.. Főleg arról az időről, mikor úgymond a zombija voltam.. Olyan dolgokra sem emlékeztem, hogy hogyan jutottam el egyik helyről a másikra.. Zavaros. Bár mostanában, mintha egy kicsit kitisztulna a fejem.. Ennek elmondhatatlanul örülök.
Csak remélni tudom, hogy egyszer és mindenkorra kiléphetek ebből az egészből. Bár legbelül nagyon jól tudom, hogy ez soha nem fog megtörténni.



Heli, 17, Két év
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Lydia Martin × Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lydia Martin ×   Lydia Martin × EmptySzer. Júl. 17, 2013 7:23 am

Sajnáljuk...

A választásunk egy másik Lydiára esett. Semmi gond nem volt az írásoddal, de most rá esett a választás.
Nézz körül a szabad sorozatbeli, és a canon karakterek között, hátha akad olyan ami tetszik, és írj rám, ha nevet szeretnél változtatni. (:
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
 

Lydia Martin ×

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lydia Martin
» Lydia Claire Martin
» ashley martin ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Karakteralkotás :: Elfogadásra váró karakterek-