Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Paul Martinez  EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Paul Martinez  EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Paul Martinez  EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Paul Martinez  EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Paul Martinez  EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Paul Martinez  EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Paul Martinez  EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Paul Martinez  EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Paul Martinez  EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Paul Martinez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Paul Martinez
Paul Martinez

Take care, cuz' I'm a(n)...

▽ Hozzászólások száma : 3
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 11.
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : tanuló
▽ Humor : van humorom
It was nice to meet you!

Paul Martinez  Empty
TémanyitásTárgy: Paul Martinez    Paul Martinez  EmptyVas. Aug. 11, 2013 2:18 am



Paul Martinez

▽ FAJ: vérfarkas – alfa
▽ BECENEVEK: csak simán Paul
▽ KOR: 18
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1995.december.31
▽ SZÜLETÉSI HELY: Barcelona
▽ JELLEM: bátor ,sportos , védelmező ,ha szeret valakit azt nagyon szereti , szereti a horror filmeket
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: szingli
▽ ÉRDEKESSÉGEK:van egy tetoválás a csuklóján, az utolsó család tagját 16 évesen vesztette el ,nem volt még szerelmes
▽ TITULUS: The Protective


Szaladtam amilyen gyorsan csak tudtam. Éreztem, ahogy a szívverésem felgyorsul, és az adrenalin szétárad a testembe. Végig a környezetemre figyeltem, hallottam Leó szív verését és a mögöttünk lévő vadászok hangját. Tudtam, hogy meg kell védenem az öcsémet, mert már csak ő maradt nekem. Akiket szerettem azokat már megölték a vadászok. Anyát, apát, a testvéreimet és a falka többi tagját. Mellettem futó Leó kezdet kifáradni és ez a gyorsaságán is meglátszott.
- Nemsokára ott leszünk – mondtam biztatóan az öcsémnek. Tényleg nem sokára oda érünk, ahhoz a barlanghoz melynek a hollétét a vadászok nem ismerik. A baj csak az, hogy a vadászok itt jönnek mögöttünk és nem akarnak elfáradni. Pont ekkor az egyik egy qua-dal mellénk jött és nyíllal megcélozta Leót. Abban a pillanatba tudtam, hogy mit kell tennem. Ellöktem a támadója elöl az öcsémet, így kilőtt nyílvessző az én vállamba fúródott bele. Rögtön óriási fájdalmat éreztem a vállamnál, de tudtam, hogy vessző nem volt megmártva farkas ölővel. Kihúztam a nyíl veszőt a vállamból és tovább futottam. A vállamból egyre jobban ömlött a vér és nagyon fájt. Már majdnem elvesztetem az eszméletemet, amikor az egyik vadász Leót eltalálta a lábánál. Őt nem veszthetem el! A kisöcsémet nem! Ebből erőt merítve oda szaladtam a földön fekvő öcsémhez és a vállamra kaptam, így szaladtam vele. Alfaságom miatt a sebem egyre jobban gyógyult, de Leó lábából nagyon ömlött a vér. A vadászok most egy kicsit lemaradtak és a balrangot is megláttam. Bementem, majd a hideg földre leraktam Leót. A vadászok lépteit hallottam, ahogy elmentek a barlang előtt. Ezek szerint nem vették észre, hogy bejöttünk. Most a hallásom nem a vadászokra összpontosult, hanem Leó szívverésére, amely egyre jobban lelassult. A nyílveszőt kihúztam a lábából és észrevettem, hogy a nyíl mérgezett volt, mert a lábán lévő erek rohamosan feketedni kezdtek. Már szívverése is alig volt az én kisöcsémnek. Csak ő maradt már nekem, ha meghal, nem tudom, hogy mit fogok csinálni. Ezekben a borzasztó percekben sírva szorongattam az öcsém kezét és hallgattam a szívverését, mely most… megállt. Ne! A kezemet a mellkasára raktam és elkezdtem újraéleszteni. Három perc után el kellet fogadnom, hogy Leó meghalt. Az utolsó rokonom is meghalt. Az öcsém már nincs velem. Ekkora dühöt még nem éreztem soha, mint most. Felemeltem a földről a halott testet és a barlang kijárata felé mentem, amely szembe állt a Holddal. És ekkor elüvöltöttem magam, hogy: „Nem!”. Ebbe az egy szóba benne volt minden, amit éreztem.



▽ Rebi ▽ Kor ▽ nincs▽ már egy ideje csinálom▽


A hozzászólást Paul Martinez összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 11, 2013 10:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Paul Martinez  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paul Martinez    Paul Martinez  EmptyVas. Aug. 11, 2013 9:24 am

Sajnálom...


de így nem tudlak elfogadni.
Az előtörténetedet olvasva megdöbbentem, mennyire nem tudsz helyesen írni. Néha szóközt hagysz ki a pontok és a veszők előtt, holott nem kellene. Néha pedig az írásjelek után nem teszel szóközt, ahová viszont kellene. Pár mondatot értelmezni sem tudtam, annyira helytelen volt vagy a helyesírás, vagy az egész megfogalmazás.
De ez csupán egy dolog. Az már a másik, hogy az oldal alapjait sem ismered, amit feltétlenül tudnod kell ahhoz, hogy sikerüljön beilleszkedned. Azt, hogy valaki alfa nem lehet örökölni, de a fajleírásnál utánanézhettél volna, hogyan válhat valaki alfává.
Olyan szó pedig, hogy "meny" van ugyan, de nem azt jelenti, mint amilyen értelemben te használtad. Itt a "mely" lett volna helyes.
Kijavíthatod a hibáidat ha szeretnéd. Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Paul Martinez  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paul Martinez    Paul Martinez  EmptyHétf. Aug. 12, 2013 8:27 am

Sajnálom...

de a helyesírásodban még mindig találni kivetnivalót.
Kezdjük az információkkal. A vesszők továbbra is rossz helyen vannak, ezért elmondom még egyszer: az írásjelek elé nem kell szóköz, hanem utána szoktuk írni.
Valamint az előtörténetedben is találtam hibákat. Az igekötőt és az igét egybe kell írni a magyar nyelvtan szerint, gondolok például erre: nem sokára oda érünk - nemsokára odaérünk. Erre kérlek figyelj oda.
Emellett a szavak helyesírásában is találtam hibát, például elvesztetem - elvesztettem, két t betű kerül oda a múlt idő jeléül.
Az utolsó kivetnivaló, amit találtam az a szóismétlés. Bár ez nem nyelvtani hiba, de sokkal élvezetesebb olyan történetet olvasni, amiben nem találkozol minden második mondatban ugyanazzal a kifejezéssel, vagy szóval.
A javításra még mindig van lehetőséged, sok sikert hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Paul Martinez  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paul Martinez    Paul Martinez  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Paul Martinez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Készen vagyok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Karakteralkotás :: Elfogadásra váró karakterek-