Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Sophie Palmer - soon EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Sophie Palmer - soon EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Sophie Palmer - soon EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Sophie Palmer - soon EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Sophie Palmer - soon EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Sophie Palmer - soon EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Sophie Palmer - soon EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Sophie Palmer - soon EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Sophie Palmer - soon EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Sophie Palmer - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sophie Palmer
Sophie Palmer

Take care, cuz' I'm a(n)...

▽ Hozzászólások száma : 1
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 12.
▽ Kor : 42
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : tanár
It was nice to meet you!

Sophie Palmer - soon Empty
TémanyitásTárgy: Sophie Palmer - soon   Sophie Palmer - soon EmptyHétf. Aug. 12, 2013 2:49 am



Sophie Palmer

▽ FAJ: ember
▽ BECENEVEK: Sophie
▽ KOR: 31
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1982. március 22.
▽ SZÜLETÉSI HELY: New Orleans, Louisiana
▽ JELLEM: Ami leginkább jellemző rám az a határozottságom, becsületességem és a segítőkészségem. Vidám természetem van, de mivel tanár vagyok, így azért van egy komolyabb jellemem is. Türelmes is vagyok, de azért ne próbáld átszakítani a korlátot.
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: szingli
▽ ÉRDEKESSÉGEK:
- édesanyám meghalt évekkel ezelőtt, édesapámmal azóta nem beszéltem
- szeretek utazgatni, világot látni
- sok mindent tudok a városban élőkről, így a természetfelettiekről is
- nagyon szeretek fotózni, mondhatjuk, hogy a hobbim
- legjobb barátnőm, - akit testvéremnek is mondhatnék- , Jennifer Blake
▽ TITULUS: Flower thread..


Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert! Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjáték példája. Minimum 400 szó, figyelj a helyesírásra, és a sorozatbeli, vagy kanon karaktereknél a karakter hűségre. Sok sikert!


▽ User neve ▽ Kor ▽ Multi(k) ▽ Szj tapasztalat ▽
Vissza az elejére Go down
 

Sophie Palmer - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Teresa Palmer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Karakteralkotás :: Elfogadásra váró karakterek-