Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Luke Barnes EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Luke Barnes EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Luke Barnes EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Luke Barnes EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Luke Barnes EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Luke Barnes EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Luke Barnes EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Luke Barnes EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Luke Barnes EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Luke Barnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Luke Barnes
Luke Barnes

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 1
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 11.
▽ Kor : 28
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hill
▽ Foglalkozás : Vadász
▽ Humor : hahaha..NO!
It was nice to meet you!

Luke Barnes Empty
TémanyitásTárgy: Luke Barnes   Luke Barnes EmptyHétf. Aug. 19, 2013 11:18 pm



Luke Barnes

▽ FAJ: Vadász
▽ BECENEVEK: Luke
▽ KOR: 17
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1996.03.12.
▽ SZÜLETÉSI HELY: Beacon Hills
▽ JELLEM: Segítőkész, jó vadász, igazságos, szeretni való, nikotin függő.
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: Párkapcsolatban élek
▽ ÉRDEKESSÉGEK:
vadász, de a szerelme egy farkas
nyíltan vállalja, azt, hogy meleg
gyerekkora óta a fiúkért van oda

▽ TITULUS: I'm good and sexy hunter.


Kedves „Naplóm”!
Mint mindenki én is egy naplóba fogom leírni a gondolataimat. Hol is kezdjem? A legelejétől fogom kezdeni, ott pont jó lesz.

1996, márciusában jöttem napvilágra. A szüleim vadászok, így nem volt kétség az, hogy én is az legyek. Nem sokra emlékszem a gyerekkoromból, de azt tudom, hogy édesapám mindig  harcolni tanított engem. Nagyon szerettem harcolni, küzdeni, és nyerni. Bármit is csinálok, azt mindig százszázalékosan teljesítem, megszokásból persze, mert, ha egy farkast nem ölök meg hátba támad. Azt meg nem szeretném, hogy egyetlen csatában is veszítsek. Persze azért én sem vagyok legyőzhetetlen, más csatákban én is veszítek, de ha farkasokról van szó, ott nem szabad veszíteni, ezt megjegyeztem. A vadászás mellett igazán csak egy dolog érdekelt akkoriban, az, hogy miért a fiúkat szeretem? Amíg rá nem jöttem arra, hogy a velem megegyező nemet kedvelem, sőt szeretem, addig nekem is volt pár barátnőm, de soha nem éreztem azt, hogy igazán boldog vagyok a jelenlétükben. Valamilyen szinten boldog voltam mellettük, de nem az a boldogság volt amit most érzek Max mellett. Lassan két éve vagyunk együtt, kisebb-nagyobb veszekedésekkel. De melyik kapcsolatban nem veszekedik a két fél? Egyikben sem. Nem sok olyan ismerősöm van aki, olyan mint én. Úgy értem, hogy a fiúkért fordul meg az úton, és nem egy ilyen talpig mű cicababa után, akiknek az a legfontosabb, hogy akkora körme legyen, hogy egy papírt ne tudjon megfogni rendesen, és, hogy a cipője sarka legyen több 13 centiméternél ami persze rózsaszínben virít a többi pink cuccaik között, és még menni sem tudd benne. Na nekem az ilyenektől áll fel a szőr a hátamon, és nem jó értelemben. Lehetséges, hogy az ilyenek miatt szeretem a fiúkat. Ők, ha még melegek sem hordanak ilyen dolgokat, kicsit furán is nénének ki.
Egyik rossz tulajdonságaim közé tartozik az, hogyha valaki titkol előlem valamit, amiről én kéne tudjak, és nem tudok, kiakadok. Egyszerűen nem érdekel addig a pillanatig az a személy, amíg le nem nyugszom. Hogy ne bántsam az érintett félt, inkább elmegyek egy nagyot sétálni, és hagyom, hogy a gondolatok a fejemben cikázzanak. Majd miután lenyugodtam elnézést kérek, mert hát én ilyen vagyok, mindenért bocsánatot kérek. Max tudja, hogy mi vagyok, és mégis szeret. Amikor vele vagyok, minden megváltozik, szeretem, és ezt ő is tudja. De van bennem két kis lakocska, az egyik az ördögöcske ami mindig azt suttogja, hogy kérdezzek rá, hogy mi is ő valójában. Az a kis angyalka pedig azt, hogy várjak amíg ő elmondja. De nem fogja, érzem. Valószínűleg attól fél, hogy bántani fogom, de őt soha nem tudnám bántani. Igazából még én sem vagyok teljesen biztos abban, hogy az amire gondolok, de az eléggé furcsa volt, hogy pont egy teliholdkor mondja le az egyik randinkat, ami lehet véletlen egybeesés is, de ennek nagyon kevés az esélye. Nem tehetek mást, csak várok, hogy magától elmondja, de ha ő nem teszi meg ezt a lépést, nekem kell megtennem. Előbb-utóbb úgy is rájövök mindenre.
Mára ennyi, majd még jelentkezem.
2013.08.20. Luke Barnes, Beacon Hill.


▽ titok ▽ 16 ▽ Dylan▽ 8 hónap▽
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Luke Barnes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luke Barnes   Luke Barnes EmptySzer. Aug. 21, 2013 10:58 am

Elfogadva


Drága Luke, hivatalosan is üdvözöllek az oldalon! Wink
Nagyszerű előtörténetet olvashattam, semmi kivetnivalót nem találtam, így nem is tartalak fel, Max már biztosan nagyon vár. Razz Gyorsan foglalj avatart, majd nyomás a játéktérre! Azért szakíts időt arra is közben, hogy kitöltsd a profilod! Very Happy
Érezd magad nagyon jól! nááá
Vissza az elejére Go down
 

Luke Barnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Elfogadott karakterek-