Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Stiles Stillinski EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Stiles Stillinski EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Stiles Stillinski EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Stiles Stillinski EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Stiles Stillinski EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Stiles Stillinski EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Stiles Stillinski EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Stiles Stillinski EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Stiles Stillinski EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Stiles Stillinski

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Stiles Stillinski Empty
TémanyitásTárgy: Stiles Stillinski   Stiles Stillinski EmptyHétf. Aug. 19, 2013 11:41 pm



Stiles Stillinski

▽ FAJ: ember
▽ BECENEVEK: Stiles.
▽ KOR: 18
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1995. 03. 18.
▽ SZÜLETÉSI HELY: Beacon Hills
▽ JELLEM: cinikus, kitörni vágyó, kíváncsi, kitartó, beszédes
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: in relationship with Lydia... in my dreams.
▽ ÉRDEKESSÉGEK: 3. óta egy lányra se nézett rá, hűségesen kapaszkodik Lydiába.
Egy ideig vérfarkas akart lenni, irigy volt Scott-ra.
Fél apja haragjától.
▽ TITULUS: the only human


Nem szabad remegnem, nem szabad, így nem küldenek ki a pályára. És ha mégis? Nem kéne besülnöm, nem lehet, hogy a csapat miattam veszítsen! Á, inkább ne is küldjenek ki. Nem tenne jót a nem létező imidzsemnek. Vagy az arcomnak. Scott miért ilyen nyugodt? Ez valami farkas-dolog? Teljesen abnormális, semmi kézremegés, térdrázkódás, izzadás, meg ilyen emberi dolgok. Pff, emberi. Minek is áltatom magam, Scottban már nincs semmi olyan, ami ne lenne köthető a vérfarkasokhoz. Komolyan, szerintem Beacon Hills-ben már csak én és az elbűvölő Lydia humánus. Erről jut eszembe. Vajon ott lesz ő is a meccsen? Talán megint biztathatna. Vele nyerném meg játszmát. Vagy ne. Ne, meg se jelenjen a pályán, vagy akár a környékén, még összeesnék mindenki szeme láttára. Vajon... vajon odarohanna hozzám, kiáltaná rémülten a nevemet? Úgy aggódna értem, mint Jacksonért? Leborulna mellém, és sírva csekkolná a pulzusomat? Ó, maga lenne a Mennyország! Persze, csak ha nem halok bele. Illetve, ha belehalok, akkor szó szerint kerülök a fellegekbe. De Lydiáért bármit.
- GYERÜNK, KIFELÉ MINDENKI! - kurjant egyet Finstock, mire a nagy remegésben is összerezzenek.
Kiráz tőle a hideg. És egyébként is, miért ordítozik mindig? Talán tornáztatja a halántékán futó ereket. Annyiszor dagadtak már ki, hogy szerintem simán elbírnának egy tehervonatot.
Remegő végtagokkal hagyom el az öltözőt, majd gyors támaszt találva leborulok a kispadra.
- SZEDD ÖSSZE MAGAD, BILLINSKI! - az edző hangjának kilométerhiánya van. Pechemre pont az én hallójáratomban lett kedve futkározni. - Pályára, mit üldögélsz még?! GYERÜNK!
Figyelmen kívül hagyom, hogy a bal fülem elvesztette a hallóképességét. Arcomra fagy az izgatott grimasz, és lassan hátrafordítom a fejem. Finstock arca meglepően közel ijesztget.
- Mi? Mármint én? Één? - mondom egyre hangosabban, és egyre nagyobb vigyort láttatok. Úristen! Játszom, már másodszorra! Az edző bízik bennem! Sztár lettem! - Stiles Stillinski a pályára kerül! Whoo, whoo! - kiáltom önkívületi állapotban, miközben felállok, kezemet az ég felé emelem.
- Micsoda, ki kerül pályára? - szalad össze Finstock szemöldöke.
Azonnal kijavítom magam. Biles Billinski. Ez az én nevem. Felpörögve kirontok a pályára, örömittasan körbefordulok, hogy minden  néző jól lásson. Sípszót hallok. Kezdődik. Elhelyezkedés. Most megnyerhetem a meccset. Újra büszke lesz rám a világ legcsodálatosabb eperszőke teremtménye. Népszerű leszek. Imádni fognak. Csapatkapitány leszek. Lydia velem fog járni. Meg fogom kérni a kezét. Igent fog mondani. Össze fogunk házasodni. Lesz egy közös házunk. Születik annyi gyerekünk, amennyit szeretne. A gyerekek felnőnek, lesznek unokáink. És végül, egymás kezét szorongatva fogunk felmenni a fellegekbe.
- Ne, még ne! Ott maradt a hálóm! - behúzom a nyakam, mikor a tömeg elkezd fújolni.
Sietősen rohanok a kispadhoz, ahol felkapom az ütőt, és visszaspurizok a helyemre. 3, 2, 1. És kezdődik.


▽ User neve ▽ Kor ▽ Anastasia ▽ Szj tapasztalat ▽
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Stiles Stillinski Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stiles Stillinski   Stiles Stillinski EmptyKedd Aug. 20, 2013 9:28 am

Elfogadva!

Stiles, üdvözöllek - még egyszer - az oldalon. Razz
Örülök, hogy a karakter a gazdájára lelt. O.O
Az előtörténetedben nem találtam semmi hibát, teljesen 'Stilesos' volt, némely részen még nevettem is. Razz
Szóval, az arcodat nem kell lefoglalni, hanem máris mehetsz, és meghódíthatod a szíved hölgyét. *-*
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
 

Stiles Stillinski

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stiles Stillinski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Elfogadott karakterek-