Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Jessica Grey EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Jessica Grey EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Jessica Grey EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Jessica Grey EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Jessica Grey EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Jessica Grey EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Jessica Grey EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Jessica Grey EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Jessica Grey EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Jessica Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jessica Grey
Jessica Grey

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 2
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 23.
▽ Kor : 28
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : Diák
It was nice to meet you!

Jessica Grey Empty
TémanyitásTárgy: Jessica Grey   Jessica Grey EmptyPént. Aug. 23, 2013 12:02 pm



Jessica Grey

▽ FAJ: Ember
▽ BECENEVEK: Jess
▽ KOR: 18
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1995. 08. 08.
▽ SZÜLETÉSI HELY: Beacon Hills
▽ JELLEM: Nyitott, kedves lány, aki megpróbál mindent optimistán megközelíteni. Bárkit meghallgat vagy esetleg szóval tart, könnyen barátkozó típus. Bár néha kegyetlenül őszinte és nagy az igazságérzete, igyekszik nem megbántani másokat. Nem az elveszett tinédzserek csoportjába tartozik, elég erős jellem, nehezen befolyásolható.
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: Szingli
▽ ÉRDEKESSÉGEK:
• Tud a vérfarkasokról és a vadászokról is. Csak mélyen hallgat róla.
• Észre sem veszed, hogy igazából alig oszt meg veled fontos dolgokat magáról. Kivéve, ha azon kevesek közé tartozol, akiket igaz barátjának tart.
• Mióta egyszer kis korában elcsatangolt és el is tévedt az erdőben, kevés dologtól fél.
• Szintén régebben járt harcművészet oktatásra. Aztán jött a csúnya tinédzser kor és nőiesedés címszó alatt abbahagyta. De azért ragadt rá valami.
▽ TITULUS: Who knows about everything.


12 éve
Fázom, éhes vagyok és akármilyen hangosan kiabálok anyuék nem jönnek. Nem találnak, ahogy én sem őket vagy az erdő végét. Pedig biztos keresnek! És majd hirtelen itt teremnek előttem, mint mindig, ha bajban vagyok. Csak most már egészen valószínű, hogy nem sötétedés előtt.
Fájnak a lábaim, nem akarok tovább menni, így hát enyhén reszketve a hidegtől kuporodok össze az egyik fa tövében. Összébb húzom magamon a vékony kis pulóverem és tágra nyílt szemekkel próbálok hozzászokni az egyre jobban sűrűsödő sötétséghez. Nagyon sok idő telik el és én minden apró kis neszre összerezzenek. Aztán meghallom a vonyítást és némán, ledermedve fülelek, amíg egy másik irányból meg nem hallom rá a választ. Farkasok. Elpityeredve húzom fel térdeimet és lábaimat átölelve rejtem el arcomat.

***

Kellemes melegség. Nem tudom mi ez, de igyekszem hozzá közelebb jutni. Apró kezeim ruha anyagát tapintják és én gondolkodás nélkül bele is kapaszkodom, makacsul csukva tartom szemeim. Inkább csak sejtem, mint tudom, hogy valaki visz.
Legközelebb már anyu boldog kiáltására eszmélek fel.




Nekem igenis kell az a füzet! Főleg, hogy arról volt szó, hogy csak egy napra adom, amíg lemásolja azt az egy órai anyagot, amit kihagyott. Ez volt egy hete. Szóval éppen itt az ideje, hogy kezembe vegyem az irányítást. Sietve szedem lábaim a folyosón, mert persze, hogy azok ketten teszik ki majd a leghamarabb a lábukat a suliból. Már épp elérem őket és nyújtózkodom, hogy megkocogtatva a vállát kapjak alig egy percnyi figyelmet, mikor elcsípek egy fél mondatot.

- …kor ma farkas buli? Telihold lesz. – Azzal a tipikus Stiles-os vigyorral fordul haverja felé, aki ijedten pisszegi le.
- Ember! Csendesebben! – És már el is tűnnek a kanyarban. Én csak dermedten állok a folyosó közepén, észre sem véve, hogy kezemet még mindig nem eresztettem le.

Haza érve rögtön szaladok is fel a szobámba, ahol táskámat behajítom az egyik sarokba és benyomom a gépem. Amíg betölt nagyot fújva terülök el az ágyamon. Én nem akartam hallgatózni! Becsszó! Lehet be kellett volna fognom a fülem… De persze nem tudom miért vagyok pont ezen fennakadva. Több mint valószínű, hogy amit hallottam az egy nagy semmi. Fiúk közötti titkos jelbeszéd mondjuk. Vagy valami szerepjátékos baromság. Felpattanva kezdek el faltól-falig mászkálni a szobámban.
Persze a gyanakvásra is meg van minden okom. Hegyi oroszlán ölte meg azt a sok embert? Ugyan már! Azok nem mászkálnak csak úgy be video kölcsönzőkbe! Jó, ez még mindig hihetőbb, mint Scott McCall új pozíciója a lacross csapatban… Nem mintha nem bírnám a srácot, csak nem rég még asztmás volt, nem? Na és mi van azzal, hogy Derek Hale – akit amúgy a tűz óta a környéken sem láttam - félholtan mászkál be a sulinkba?  Alapból mit keres ott? Nem mintha zavarna, csak na. Ááááh! Egyszerűen csak tudom hogy valami nem stimmel. Az a két srác amúgy is mindig valami olyanba mászik, amibe nem kéne.
És hát… Az az igazság, hogy még emlékszem mit hallottam akkor régen az erdőben. Farkasokat. De itt nem is élnek farkasok.
Végül csak sikerül döntenem és lehuppanok a gép elé, csak hogy fél perc múlva már a keresőbe gépelem be, hogy VÉRFARKAS…
***
A másnapot azzal töltöm, hogy az össze piros ruhámat összegyűjtöm egy zsákba, ami bizony kint landol a szemetes mellett.



▽ Lau ▽ 20 ▽ - ▽ 6 év (-másfél év kihagyás ^^') ▽
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Jessica Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica Grey   Jessica Grey EmptyVas. Aug. 25, 2013 7:20 am

Elfogadva!

Üdvözöllek az oldalon, Jess! (:
Hűha... nem is tudok mást mondani az előtörténetedre, minthogy tökéletes. Karakter hű, szép, kerek fogalmazással. Wink
Ezért nem is tartalak fel, foglald le a (szép) arcodat, és vesd vele magad Beacon Hills életébe! nááá
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
 

Jessica Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Elfogadott karakterek-