Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Jennifer Blake/Darach et/ EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Jennifer Blake/Darach et/ EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Jennifer Blake/Darach et/ EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Jennifer Blake/Darach et/ EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Jennifer Blake/Darach et/ EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Jennifer Blake/Darach et/ EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Jennifer Blake/Darach et/ EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Jennifer Blake/Darach et/ EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Jennifer Blake/Darach et/ EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Jennifer Blake/Darach et/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jennifer Blake
Jennifer Blake

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 43
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 14.
▽ Kor : 39
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : Tanár
It was nice to meet you!

Jennifer Blake/Darach et/ Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer Blake/Darach et/   Jennifer Blake/Darach et/ EmptyHétf. Aug. 26, 2013 7:39 am



Jennifer Blake / Julia Baccari

▽ FAJ:ember (darach majd farkas)
▽ BECENEVEK: Jen
▽ KOR: 25
▽ SZÜLETÉSI IDŐ: 1989. október 6.
▽ SZÜLETÉSI HELY: Beacon Hills!
▽ JELLEM: amilyen igazából: határozott, bosszúszomjas, önző...amilyennek mutatja magát: szerény, kissé tudatlan, egyszerű irodalomtanár....ami közös az énjeiben: mosolygós, néha sokat beszél, kissé költői és
▽ CSALÁDI ÁLLAPOT: hát ez bonyolult....
▽ ÉRDEKESSÉGEK: druida, aki letért a jó útról -> ő a darach...kell ennél több?
▽ TITULUS: serial killer as the darach


Segítek. Amit látsz az egy egyszerű irodalomtanár. Akiről azt hiszed unalmas, hétköznapi életet él, s legfőbb dolga a dolgozatok javítása. Nos, ez az amit általában rólam hisznek. De ismétlem ez az, amit mindenki hisz, és amit mindenki lát. Az igazság sokkal komplikáltabb, és aligha hiszem, hogy hétköznapi. Na, akkor le is vezetném, miről van szó.
25 éve születtem, egy átlagosnak mondható családba. Leszámítva a tényt, hogy anyám a születésem után meghalt, míg apám az idők során mondhatni a sírba itta magát. A nagyszüleim, vagyis anyám szülei neveltek. Eddig maximum a szüleim halála lehet megrázó. Mivel nem igazán emlékszem rájuk, így túl nagy űrt nem hagytak bennem. A nagyszüleim akkor haltak meg, mikor betöltöttem a tizenhatot, a család összes ingósága rám szállt, s mivel nem bizonyultam már pelenkásnak, kaptam magam mellé egy napközbeni bébi csőszt, aki minden lépésem figyelte. Szorgosan tanultam, de az iskolai tananyagok mellett más dolgokkal is volt szerencsém találkozni. Egyszer, amikor az erdőben sétálgattam, megbotlottam valamiben. Egy földből kiálló fém ládikára. Kiástam a földből, s már vártam, hogy a lakatot le kell róla törnöm, a ládika egyszerűen nyitva volt. Egy bőrkötéses ósdi könyv volt benne, ami inkább egy Grimm meséket tartalmazó mesekönyvnek tűnt. De nem az volt. Furcsa szimbólumok, antik nyelven írt szövegek, és hozzá fűzött magyarázatok tömkelege rejtőzött bennem. Hazavittem, és egész éjszaka olvasgatva rájöttem, ez a könyv még hasznomra lehet. Megtudtam a különböző gyógynövények történeteit, s olyan sötét dolgokat, amikről álmodni sem mertem volna. Elvégeztem az iskolát, találtam magam mellé egy férfit, aki szeretett. De megölték. Miattam ölték meg, de én nem tettem ellene semmit. A rendőrség állattámadásra gyanakodott, de tudtam ennél többről van szó. Ekkor alig múlhattam huszonkét éves. A jegygyűrűmmel a zsebében halt meg, s temettem el.
Nem sokkal később találkoztam Kali-al. Vérfarkas volt, egy alfa. Tudta miféle tudással rendelkezem, így a küldötte lettem. Sok mindenben hasznára lettem, de egy idő után szépen sorba furcsamód mindenkit megöltek a falkából. Az összes bétát, engem kivéve. A druida lányt, aki túl sokat tudott, s valószínű épp ez az oka, hogy életben maradtam. Gyanakodni kezdem Kali-ra, de nem tettem semmit. Pár nappal később rám is lecsapott. Ekkor már tudtam mire vágyik. Kis falka helyett hatalmat, erőt és tekintélyt akart. Sokak beszéltek egy démoni vérfarkas alfáról, aki egyfajta sereget gyűjt maga köré alfákból.  Gondolhattam volna, hogy csatlakozni akar hozzájuk, s csatlakozni is fog. Amikor ellenem támadt, még csak harcolni sem tudtam ellene. Karmai felnyesték bőröm, testem fájdalomtól rázkódva borult a tisztás puha homokjába. Szívem minden erejét belevetve harcolt a túlélésért. Foltokat láttam csak, de emlékszem, ahogy Kali egy szó nélkül elsétál, engem kínok között hagyva. Csalódtam benne, gyűlöltem azért, amit tett, önzőnek tartottam.
Órákig feküdhettem eszméletlen, de talán pont ez segített nekem. Tudtam, ha van elég erőm, visszanyerhetem életerőm annyi időre, hogy rám találjanak. Az erdőkben sokszor jártam, emlékeztem a helyre, ahol egykor a könyvre bukkantam, emlékeztem arra a fára, amiről olvastam. A Nemeton-ra, aminek évekig nem volt ereje. Csak ebben a druidák által megszentelt helyen nyerhettem energiát. A porban kúszva szinte éreztem, ahogy testem vonzza az a hely. Emlékeztem rám, hogy a fák a gyökerükből nyerik erejüket, s ez az erő csak bizonyos esetekben tűnik elő. A druidák ezeken a helyeken gyökérpincéket építettek, a földalatti helységekben pedig különféle áldozatokat ejtettek, hogy erőhöz jussanak. Elérve hát a kivágott fa megmaradt törzséhez, az egyik kiálló gyökérbe kapaszkodtam. Éreztem, ahogy a fa átadja újonnan szerzett erejét, életet ad az életben maradáshoz. Ahogy hozzáértem, elájultam, s a következő dolgok csupán homályos emlékként hatnak. Egy kórházban ébredtem, ahol hónapokat töltöttem, arcom azonban úgy nézett ki, mint egy megnyúzott disznóé. A rendőrök keresztkérdésire ugyanazokat a válaszokat adtam: nem tudom, nem emlékszem. De tudtam, és emlékeztem. Emlékeztem rá, ki tette ezt velem, mi adott újra erőt. Fogadalmat tettem, amit bármi áron teljesíteni akarok. Esküt tettem: szüzekből, harcosokból, gyógyítókból, bölcsekből és oltalmazókból szerzek energiát, hogy legyőzhessem azt, aki ilyenné tett. Aki megcsúfított, aki figyelmen kívül hagyta a küldöttjét. Bosszút esküdtem Kali, és az alfák vezérére Deucalion-re. Egy esküt, melyet teljesítve felhívom a figyelmüket arra, hogy a druidák, a küldöttek nem figyelmen kívül hagyhatóak, ahogy a vérfarkasok prédái sem. Tudom, hogy a farkasokkal mit tesznek a Hold egyes fázisai. A fogyatkozása vagy a teltsége. A szemszínük hogy változik. Több mindent tudok a druidák történeteiről, a módszereikről, a gyógynövényeikről. Én vagyok a darach, aki esküt téve magának kihasználja a tudását, kihasznál egy ősi hitvilágot, vallást, hogy önös és nem önös indokból véget vessen az alfa falka végesetlennek hitt hatalmának, hogy véget vessek a farkasnak, aki azt hiszi mindenki fölött áll. Julia Baccari aki egykor voltam, aznap meghalt, mikor Kali lesújtott rám. Azóta egy új ember lett belőlem, aki nem fél kiteljesíteni bosszúját.  De szükségem van még valakire, aki segíteni fog elérni a céljaim. És meg kell várnom a holdfogyatkozást, ami nagy ritkán fordul csak elő. De addig sem vagyok védtelen. Túl sok mindent tudok, hogy ne tudjam magam megvédeni.  A darach az, aki letért a druidák által helyesnek vélt útról. Ez vagyok én Jennifer Blake. Ugye mondtam, hogy több vagyok én egyszerű irodalomtanárnál.
U.I.: Amit még érdemes tudni, hogy akár az esküm beteljesítése előtt akár után egy dolog megszabadíthat a darach énemtől. Ez a vérfarkas harapás.


▽ ... ▽ 17 ▽ Isabella B. Davis ▽ 4 éves ▽
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Jennifer Blake/Darach et/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer Blake/Darach et/   Jennifer Blake/Darach et/ EmptyHétf. Aug. 26, 2013 8:08 am

Elfogadva!

Tetszett a módosított et-d is, szóval nem tartalak vissza, vigyél egy kis izgalmat Beacon Hills városkájába. nááá 
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
 

Jennifer Blake/Darach et/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jennifer Blake et-je Kész :)
» Jennifer R. Argent X Coming Soon X

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Elfogadott karakterek-