Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Udvar         EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Udvar         EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Udvar         EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Udvar         EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Udvar         EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Udvar         EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Udvar         EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Udvar         EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Udvar         EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar         EmptySzer. Aug. 14, 2013 8:29 am

Ashley & Lydia
- Nekem is hiányoztál. – mosolygok rá a rég nem látott unokatesómra. Régen a viszonyunk… a lehető legjobb volt. Legszívesebben minden szabad pillanatomat vele töltöttem volna. Rá mindig számíthattam, nem számított, mi bajom volt, Ashley mindig ott volt nekem és bármikor elmondhattam neki a problémáimat. Nemcsak meghallgatott, de hasznom tanácsokkal látott el, amik általában beváltak. Ő más volt mint én. Más természete van, legalábbis régebben teljesen más volt. Ő előbb átgondolta a dolgokat, aztán cselekedett, én pedig pont az ellenkezője voltam. Engem mindig is a szívem irányított, ami valljuk be, nem mindig túl jó dolog, sőt… a legtöbb esetben meglehetősen nagy hátránynak számít.
Beljebb invitálom Ashley-t a házban és töltök neki is és magamnak is egy csésze teát. Odanyújtom neki az övét, aztán belekortyolok az enyémbe. – És… hogyhogy itt vagy? Gondolom, a szüleid nem örülnek neki. A mai napig sem értem, miért kell ez az örökös harag. Hát nem látják, hogy csak maguknak okoznak keserűséget? És persze nekünk… Jó régen nem találkozunk már, amit csakis nekik köszönhetünk. – mély sóhaj hagyja el a számat. Tényleg nem értem, a szüleink miért vesztek össze annak idején és miért nem tartják a kapcsolatot azóta sem. Csak a maguk dolgát nehezítik meg. Idegesen megforgatom a szemem. Ez a téma mindig érzékenyen érintett, főleg most, hogy annyi idő után végre újra láthatom Ash-t. De… ő teljesen más, mint anno volt. Feszültebb és… furán viselkedik. Most, hogy alaposabban szemügyre veszem, nyilvánvalóan lerí róla, hogy fél valamitől, de… nagyon. Ha a vérfarkasokkal és vadászokkal elbírok, akkor őt is biztosan meg tudom nyugtatni. Remélem. Hiányzik az, hogy hétköznapi körülmények között egy hétköznapi emberrel hétköznapi problémákról beszélgessek. Na igen… ez hiányzik mostanában az életemből. – Minden rendben, Ash? Tudod, hogy… nekem bármit elmondhatsz. – biztatóan rámosolygok, egyik kezemmel megsimogatom a karját. Az a bizalom, ami régen volt köztünk nem szűnhetett meg, egyszerűen… képtelenség. Segíteni akarok neki. Azt akarom, hogy belássa, itt nincs mitől félnie. Biztonságban van.
Vissza az elejére Go down
Ashley Martin
Ashley Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Omega
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 10.
▽ Kor : 30
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok
▽ Humor : ha ha ha
It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar         EmptyHétf. Aug. 12, 2013 10:40 pm


It's been such a long time...


Idegesen dobolok az ujjaimmal az ajtófélfán, fejemben ezernyi gondolat kavarog. Hogy fog reagálni a jelenlétemre? Örülni fog, vagy csalódott lesz? Dühös, hogy ennyi ideig nem adtam magamról életjelet? De hát ez tőlem független volt, nem tehettem semmit a szüleim akarata ellenére, amikor kijelentették, hogy költözünk. Chicago... Túl messze volt. A szüleim pedig túlságosan vaskézzel tartottak engem ahhoz, hogy akár csak egy telefont is megejthessek a lányhoz, akivel anno minden szabad percemet töltöttem. Úgy bíztam benne, mint senki másban... Vajon most is képes leszek megbízni benne? El tudom majd mondani neki, mi az, ami arra késztetett, hogy elhagyjam a szüleimet és visszatérjek Beacon Hills-be? Hiszen számomra is sokk volt, hogy a világon nem csak halandók vannak, hanem farkasok és vadászok is, kanimák, és csak ezek után jönnek az emberek, a szimbolikus tápláléklánc legalján... Amin én már feljebb kerültem eggyel.
Farkas vagyok.
Lépteket hallok az ajtó túlsó feléről, összerezzenek, és a kezeimet mélyen a zsebeimbe süllyesztem. Mikor kattan a zár és Lydia ajtót nyit, először nem vagyok biztos abban, hogy ez tényleg ő... De aztán megtalálom benne azt a kis tinit, aki volt, amikor elváltak az útjaink... Szégyenlősen mosolygok rá, majd mikor szorosan magához ölel, bizonytalanul ölelem őt át és elbújok a karjaiban, hogy legalább egy pillanatig úgy érezzem, biztonságban vagyok.
- Öhm... - A hangom elcsuklik egy pillanatra, de aztán összeszedem magam, és valamennyivel bátrabban emelem rá a tekintetem. - Hozzád jöttem, hiányoztál...
...és el kell mondanom neked valamit, ami minden bizonnyal megváltoztatja majd az egész eddigi kapcsolatunkat.
Halvány mosollyal az arcomon lépem át a küszöböt, próbálva felidézni magamban, mi hol volt, de a régi képek elhalványultak és fogalmam sincs, merre kéne tovább indulnom.. Így csak várok, hogy Lydia tovább vezessen, és meg addig lélekben felkészülök a ránk váró beszélgetésre. Hülyeség lenne úgy kezdeni, hogy "tudod, a szüleim azt hiszik, hogy halott vagyok, csak mert pár hónapja megharapott egy vérfarkas és most én is az vagyok, és hogy ezt ne kelljen elmondanom senkinek, elszöktem otthonról", igaz? Ezt valahogy értelmesen kell majd elmondanom, és nem így egyből... Hiszen nem illendő öt év távollét után így felrúgni mindent. Egyébként is, annyi mesélni valónk van egymásnak... Még nekem is, pedig az én életem tényleg unalmas volt és eseménytelen.
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar         EmptyHétf. Aug. 12, 2013 10:19 am

Ashley & Lydia
Vérfarkasok és vadászok. Mióta tudok a létezésükről, az életem 180 fokos fordulatot vett. Úgy érzem egy másik világba csöppentem, nem abba, amit már ismertem és szerettem. Ez egy… veszélyesebb valóság, ahol bármi – tényleg bármi – megtörténhet. Néha úgy érzem, hogy csak én maradtam önmagam, csak én vagyok már normális és halandó. És… ez nem áll távol a valóságtól, ugyanis a legjobb barátnőm vadász. Mármint… nem normális értelemben vett vadász, annál sokkal veszélyesebb és… kegyetlenebb is, azt hiszem. Ahhoz, hogy valaki vérfarkast öljön, sokkal nagyobb lelki erő és elhatározottság kell, hiszen… a vérfarkasok nem holmi buta vadállatok. Ők is emberek, részben legalábbis és… emberek voltak, mielőtt átváltoztak. Tudom, azt kértem Jackson-tól, hogy tanítson meg farkast ölni, hogy meg tudjam védeni magam, de… az igazság az, hogy nem biztos, hogy tényleg képes lennék végezni valamelyikükkel, habár… sosem lehet tudni. Ha a helyzet megkívánná, ha valamelyik barátom vagy akár én veszélyben lennénk, lehet, hogy képes lennék ölni. Gondolom csak akkor fogom megtudni, ha tényleg megtörténik.
A volt (?) barátom, Jackson kanima… volt, most már vérfarkas, ahogyan Scott is. Stiles pedig… nos, ő ember, de néha elgondolkozok rajta, hogy normális-e. Nem mintha nem szeretném ugyanúgy, mint a többieket a mi kis „bandánkból”, de… vannak fura ötletei, a favicceiről pedig inkább nem is mondok semmit.
Épp kiöntök egy pohár kólát magamnak, mikor meghallom a kopogást. Ki lehet az? Belepillantok a tükörbe és miután megigazítottam a hajam, ajtót nyitok. Egy pillanatig nem ismerem fel, hogy ki áll a küszöbön, aztán pedig nem tudok szóhoz jutni a döbbenettől. Ashley az, az unokatestvérem, akit nem láttam már… Szóval, akit nagyon régen nem láttam már. Amint észhez térek a döbbenettől, szorosan magamhoz ölelem őt. – Ashley! El sem hiszem, hogy te vagy az! Gyere beljebb. Mit keresel itt? Kérsz valamit enni, vagy inni? Úgy örülök neked! – nagy mosollyal az arcomon invitálom beljebb a lányt, akivel régen rengeteg időt töltöttem.
Vissza az elejére Go down
Ashley Martin
Ashley Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Omega
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 10.
▽ Kor : 30
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok
▽ Humor : ha ha ha
It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar         EmptyHétf. Aug. 12, 2013 1:02 am


It's been such a long time...


Még egy kanyar, amit hihetetlenül lassan veszek be. Még pár száz méter, amit félek megtenni. Még néhány szó, amit félek kimondani... Igazából félek a visszatéréstől is, attól, hogy fog mindenki reagálni a jelenlétemre. A szüleim számára már nem élek, amióta csak eltűntem, vagyis nagyjából két hónapja, nem adtam magamról életjelet... És ezt bánom is egy kicsit, mert hiányoznak, de mindenkinek jobb lesz így. Hiszen hogy viselnék, hogy az egyetlen, hőn szeretett lányuk vérfarkas lett? Hiszen én is pocsékul viseltem, főleg, hogy mindez egy baleset eredménye, mert rosszkor voltam rossz helyen. Mondhatja akárki hogy naiv vagyok, gyáva, és menekülök a problémáimtól... És talán így is van. De Chicagoban, ahova a szüleimmel anno, öt éve kiköltöztünk, nem volt senkim, akiben megbízhatnék. Akkoriban az egyetlen személy, akiben megbíztam, Lydia volt... És mikor odáig jutottam, hogy rájöjjek, valakivel meg kell osztanom a titkomat, akkor is csak ő jutott eszembe, annak ellenére, hogy már öt éve nem láttam.
Ezért is voltam most itt, alig pár méterre a házuktól és azon filozofáltam, vajon tényleg jó ötlet volt-e felkeresni őt ezzel... De jobb ötletem úgyse volt, ráadásul nem is ismertem senki mást, akivel hajlandó lennék megosztani egy ilyen hatalmas titkot.
Utolsót igazítottam a blúzomon majd kiszálltam a kocsiból és nehéz szívvel indultam ház felé. Mivel tudtam, hogy úgysem tudom majd értelmes szavakba összerakni a mondandómat, nem is gondolkodtam ezen, csak a lépteimet számoltam... Hetvenöt, hetvenhat, hetvenhét... Ajtó.
A testsúlyom áthelyeztem az egyik lábamról a másikra, utoljára megfontolva, nem kéne-e inkább menekülőre fognom... De a kezem magától kopogott be az ajtón, és akkor már nem volt esélyem menekülni. Zavartan az ajkamba haraptam és vártam, hogy valaki ajtót nyisson...
Istenem, kérlek, add, hogy Lydia nyisson ajtót...

Lydia *-* † ### † Lesz ez jobb, csak várd ki... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Vendég


Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég
It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Udvar    Udvar         EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:23 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Udvar         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar         Empty

Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Otthonok :: Martin ház-