Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Hiányzásnapló EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Hiányzásnapló EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Hiányzásnapló EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Hiányzásnapló EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Hiányzásnapló EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Hiányzásnapló EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Hiányzásnapló EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Hiányzásnapló EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Hiányzásnapló EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Jan. 18, 2013 7:59 am

***
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Júl. 10, 2013 10:15 am


Drágaságaim,

Tudom, még el sem fogadtak és máris itt vagyok, viszont muszáj írnom hogy távol leszek, mert nagyon szeretném Lydia-t. :D13-án elutazok spanyol országba és csak 23 vagy 24-én érek haza, attól függ mennyi idő lesz az út. Megpróbálok addig összehozni egy előtörténetet, de sajna lehet hogy csak akkor fog sikerülni, ha már hazaértem.
Lesz ugyan wifi, de egyértelmű hogy a tengerpart és a sok-sok látnivaló mellett nem fogok egész nap bent ülni a szobában, ráadásul nyelviskolába is járok majd, mert az osztályommal megyek, szóval ha fel is nézek ugyan meglesni, hogy mi történik, chatre biztos hogy nem fogok tudni jönni, viszont ha hazajöttem, onnantól teljes mértékben a tiétek vagyok. Wink

Legyetek rosszak, szeretlek benneteket és nemsokára visszatérek!

Csók: Lydia


A hozzászólást Lydia Martin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 12:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Derek Hale

Take care, cuz' I'm a(n)...
Alfa
▽ Hozzászólások száma : 27
▽ Csatlakozott : 2013. Jun. 26.
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Humor : mondjuk, hogy nincs...
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Júl. 19, 2013 8:43 am

Sziasztok fótumlakók!

Nem leszek valószínüleg 2013. 07. 21.-től kb úgy 30.áig. Felnézek néha, de nem tudok írni mert csak teloról tudok netezni ott ahova megyek. Remélem nem nagyon fogtok hiányolni. Smile
Vissza az elejére Go down
Crystal Darling
Crystal Darling

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 5
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 10.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : ✖Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ✖Student
▽ Humor : ✖Mixed
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 5:54 am

Hali!
Én is távol leszek! Jövőhét szombatig ami már augusztus és ne kérdezzétek hányadika.
Csóók.
Vissza az elejére Go down
Kevin Rhodes
Kevin Rhodes

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 7
▽ Csatlakozott : 2013. Aug. 05.
▽ Foglalkozás : vadászok... aztán farkaspörkölttel kereskedem a piacon.:3
▽ Humor : az nincs, sajnos.:(
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Aug. 10, 2013 8:24 pm

Sajnos hamar kell ide írnom, de egy rövid kis nyaralás miatt nem tudok lenni. Csütörtökön azonban újult erővel visszatérek, és reagolok.
Ne haragudj Bells <3 :3

Legyetek rosszak :3
Vissza az elejére Go down
Dylan Turner
Dylan Turner

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 6
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 29.
▽ Humor : Csípős
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Aug. 13, 2013 10:48 am

Sziasztok!
Nem leszek elérhető, szerdától-péntekig(14-16) Az is megeshet, hogy nem csak péntekig leszek távol. Igyekszem haza, és pótolni Smile.
Jó magam, és Luke nevében
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 7:23 am


Sziasztok! (:
Holnap este, azaz 16-án Győrben leszek egy barátnőmnél és lehet, hogy egyszer-kétszer felnézek majd, de reagokra senki se számítson és chatre sem tudok majd feljönni. : )
Aztán, 17-én megyünk a Balatonra, ahol remélem, hogy lesz wifi és fel tudok nézni néha-néha. Razz Ha lesz wifi, akkor chatre is fellépek majd esténként, de reagolni semmiképp nem fogok tudni. 20-án fogok hazaérni, addig is legyetek jók, különben... Twisted Evil víí 

Ölelés, puszi csók. Imádlak benneteket: Lydia.
Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 8:32 am

Sziasztok, drágák!
Csatlakoznom kell Lydiához, szintén ugyanaz a programom, mint neki, szóval holnaptól egészen 20-ig én sem leszek tartósan elérhető, viszont viszem a laptopomat, annak a reményében, hogy lesz wifi. Igazából imádkozok azért, hogy legyen wifi. :DD De ha nem, akkor mindenképpen felnézegetek mobilnetről, amíg el nem fogy. Írni biztosan nem fogok tudni, de amint hazaérek, belehúzok. nááá
Jót Rosszat ne halljak felőletek, puszillak titeket. szépszemű aranyos <3

Allison, Cora és Karen.
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
Marguerite Lancaster
Marguerite Lancaster

Take care, cuz' I'm a(n)...
Alfa
▽ Hozzászólások száma : 7
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 31
▽ Tartózkodási hely : ♦ beacon hills
▽ Foglalkozás : ♦ unemployed
▽ Humor : ♦ not really
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Aug. 20, 2013 10:38 am

Üdv!

Nem kiírni akarom magam. Legalábbis nem fix időre. Sokáig halogattam ezt, mert reméltem, hogy a dolgok ellenére is aktív tudok maradni, de nem úgy néz ki. Bébiszittert játszom két ötéves örökmozgó gyerkőc mellett minden hétköznap és ez iszonyatosan leszív szellemileg és fizikailag is. Gyakran este sincs sem kedvem, sem időm arra, hogy írjak. A hétvége pedig van, hogy elmegy egyéb dolgokra. Nem a gép előtt élem az életem én sem. Tehát kérnék elnézést, megértést és minden mást. Mindenki meg fogja kapni a reagját, amit időt tudok szakítani a megírására.
Nem tűnök el, szóval ne örüljetek. Razz Tőlem nehéz megszabadulni.

A másik, amiről szólni akartam: Gyerekfelvigyázót csak szeptemberig játszom ugyan, de valószínűleg utána sem leszek sokkal aktívabb. Iszonyatosan sok dolgom lesz ebben az utolsó két félévben. Már előre félek tőle. Látva, hogy a tavalyi végzősök hogy rohangásztak, valószínűleg még idegbajt kapni is fogok... hármat-négyet minimum. De amikor tudok, mindig írni fogok.

Remélem ezt mindenki (adminok, játékosok, kisnyuszik, pókemberek) elnézi és megérti. A magánéletem és a tanulmányaim elsődleges helyet foglalnak el az életemben.
Türelmet szeretnék kérni az illetékesektől is. Nem szeretném itt hagyni a fórumot.
Senkit sem szerettem volna megbántani. Talán még így is játszotok majd velem. Wink

Marguerite
Vissza az elejére Go down
Jennifer Blake
Jennifer Blake

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 43
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 14.
▽ Kor : 39
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : Tanár
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Aug. 21, 2013 6:31 am

Isa & Ms. Blake

Én is eltűnök pár napra kirándulni a Balcsihoz. Ahogy anyám ismerem, bekapcsol a "XXI. századi kütyükből használható: telefon kamera és/vagy fényképezőgép" alkalmazás, és aligha hiszem, hogy wifilelérhetőségre szert tudnék tenni. Tehát legelőbb péntek este várjatok, de inkább szombat napközben. Wink
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:38 am


Nyuszikáim,
tudom, hogy mostanában többször írtam ki magam, mint általában, de itt volt a nyár, a nyaralás, most viszont a suli miatt kell kiírnom magam.
Csak három - vagy két és fél - nap lesz, mikor totálisan eltűnök, csütörtöktől (5-e) szombat estig (7-e), ugyanis osztálykiránduláson leszek. Ha lesz wifi felnézek, de chatre sem jövök és reagokat sem tudok írni ez idő alatt.
Valamint előre szólok, hogy megkezdődött a suli, emiatt pedig lehet, hogy nem tudok azonnal, csak kisebb-nagyobb késéssel válaszolni a reagokra, de igyekszem, ahogy tudok. (:

Ölelés, puszi csók. Imádlak benneteket: Lydia
Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 2:54 am


Mindenki!
Valójában nincs konkrét időpontom, amikor nem láthattok, és kiírni sem szeretném magam, inkább csak jeleznék valamit sűrű bocsánatkérésekben. Elkezdődött a suli, és rengeteget kell tanulni, ha azt befejeztem, akkor pedig egyszerűen nincs erőm reagokhoz. Emiatt bocsánatot kérek mindenkitől, akinek tartozom, csak egyszerűen nem megy, de igyekszem. Remélhetőleg hétvégén visszakapom az energiámat (és az ihletemet), és újult erővel tudok nekivágni a játéktérnek, bár inkább nem szólom el magam, nem ígérek semmit. Előfordulhat, hogy egy rövidke, gyenge hsz-t hozok össze, amit még írni is szörnyű, nem csak olvasni, ez valószínűleg azért van, mert gyorsan meg akarom írni. Ezt igazából el szeretném kerülni, úgyhogy még egy bocsánat, ha sokat kések egy reaggal. Remélhetőleg nemsokára felrázódom, és újra aktívan fogok "élni".

Anastasia és Stiles


Vissza az elejére Go down
Allison Argent
Allison Argent

Take care, cuz' I'm a(n)...
Hunter
▽ Hozzászólások száma : 162
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 27
▽ Tartózkodási hely : Beacon Hills
▽ Foglalkozás : ▽ Student and hunter
▽ Humor : ▽ killer
It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 7:58 am

Sziasztok! szépszemű aranyos
Sajnos muszáj ide írnom, a suli miatt. Tudtam előre, hogy nagyon sűrűek lesznek a napjaim, de nem gondoltam volna, hogy már ennyire az elején is.
Szóval... user nyolcadikos, ergo most lesz a felvételi, töri, matek, magyar vizsga, plusz egy középfokú angol szóbeli. Nagyon stresszes vagyok már hónapok óta emiatt, félek, hogy nem sikerül, tehát a lehető legjobbat szeretném kihozni magamból, ami nem sikerülhet anélkül, hogy tanulnék. Az előkészítők miatt sokszor későn érek haza, a tanulás pedig leszívja minden energiámat, így bármennyire is szeretnék, már nem tudok reagolni.
Nem leszek teljesen off, de a válaszok lassan fognak megszületni, amiért szégyellem magam, és sietek, ahogy csak tudok, de nem akarok összecsapott, béna reagokat elküldeni, amit még olvasni is rossz.
Nem tudom meddig fog tartani ez az állapot, de valószínűleg sokáig, úgyhogy a hétvégéimet próbálom arra feláldozni, hogy írjak.
Remélem megértitek.lécci

Allison.
Vissza az elejére Go down
https://teenwolf.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdés :: Újdonságok-