Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Bowling pálya EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Bowling pálya EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Bowling pálya EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Bowling pálya EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Bowling pálya EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Bowling pálya EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Bowling pálya EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Bowling pálya EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Bowling pálya EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Bowling pálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan Turner
Dylan Turner

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 6
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 29.
▽ Humor : Csípős
It was nice to meet you!

Bowling pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bowling pálya   Bowling pálya EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 11:01 pm

Cora & Dylan

Egész jó kis délután, ez a mai. Sör, bowling, és remélhetőleg hamarosan egy csaj jelenlétében is leszek. A haverjaim végre abba hagyták a romantikázást, és ismét neki fogtunk játszani. De abból a játékból sem kérek többet, mindenki megvert, majd a képembe röhögtek. Igazából nem is érdekelt volna annyira ez az egész, hisz ez csak egy játék, de most az is közre játszik, hogy Cora nem válaszol, és fogalmam sincs, hogy most várjak még, vagy ne. Ha nem jön el, és nem írok másnak, akkor pechem lesz, mert ismét nézhetem, ahogy a haverjaim jól elszórakoznak. Az üzenet elküldése után, már kicsivel több mint egy félóra is eltelt, már nyúltam a telefonom után, amikor egy ismerős hangot hallottam meg a hátam mögül. Visszacsúsztattam a telefonom a zsebembe, így nem kell újabb nőszemély után keresgélnem. Vigyorogva hátrafordultam, majd én is üdvözöltem őt.
-Á, Cora! Örülők, hogy eljöttél.- mosolyogtam rá kedvesen, majd férfi ösztöneimre hallgatva végig néztem rajta. Nem csalódtam az emlékeimben, csinos volt, mint akkor. Az igazat megvallva nem sokra emlékszem abból az éjszakából, de ami megmaradt, csakis jó lehet. Na igen, ez az a kérdés amire számítottam, csak nem ennyire hamar. De jobb az ilyenen hamar végig esni, és majd folytatni a dolgokat.
- Igazából fogalmam sincs, csak gondoltam jó volna folytatni a múltkorit. - Őszintén, tényleg nem tudom, hogy miért pont őt hívtam el, de ha mégis őt hívtam el, akkor csak jó dolog történhetett. Ránéztem, és vigyorogtam. S közben a keze után nyúltam, hogy közelebb húzzam kicsit magamhoz. Úgy éreztem, hogy túlságosan is távol állunk egymástól. A tekintetét kerestem, és lassan feléje kezdtem elhajolni. Először a szája felé vettem az irányt, hogy megcsókoljam. Majd hirtelen meggondoltam magam, és a fülébe súgtam, hogy kér-e valamit. Nem tudom miért tettem így, de jobbnak láttam először megkérdezni ezt, és majd ezt után jöhet a szórakozás.
Mit iszol?- kérdeztem, halkan, majd végig simítottam az arcán, aztán egy lágy puszit is nyomtam, majd ismét a tekintetét kerestem. Kíváncsi voltam, mit tudnék kiolvasni belőlük. Bár annyira nem izgatott az, hogy kiolvassak valamit, mert ha fontos,úgy is megtudom.
Vissza az elejére Go down
Cora Hale
Cora Hale

Take care, cuz' I'm a(n)...

▽ Hozzászólások száma : 4
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 06.
It was nice to meet you!

Bowling pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bowling pálya   Bowling pálya EmptyPént. Aug. 09, 2013 9:16 am


Dylan + Cora


Magány... Teljesen egyedül vagyok, és bár próbálok Derekre bukkanni, csak idióta nyomokat találok, amiből sokat nem tudok meg. Kezdem egy krimisorozatban érezni magam, ahol keresik a gyilkost, de azt sehol nem találják... A különbség viszont az, hogy én nem egy pszichopatát keresek, hanem a testvéremet.
Jó lenne kikapcsolódni, mert a napjaim mostanában összeolvadnak, hiszen szinte egész nap csak egy dologra törekszek: megtalálni őt. Már számomra is unalmas, de nem adhatom fel. A mondás úgy tartja, hogy próba szerencse... Talán nekem még várnom kell a szerencsére...?
Gondolataimból a telefonom pittyegő hangja szakít ki. Felállok, majd az asztalhoz sétálok, és egy könnyű mozdulattal kioldom a telefont, majd megnézem az üzenetet. Dylan írt, bowlingozni szeretne. Hogy honnan ismerem őt? Mondjuk úgy, hogy sikerült eléggé összemelegednünk egy buliban, talán túlságosan is, de végül is, élveztem... Annak ellenére, hogy ezt a kapcsolatot nem terveztem hosszútávúnak, telefonszámot cseréltünk, úgyhogy meg is van a mai programom. Nem írtam vissza... gondoltam meglepem őt.
Magamra rángattam valami elfogadható öltözéket, majd egy kicsi sminket tettem fel, és már indultam is. Gyalog mentem, mivel nem volt messze, és van esély arra, hogy egy kis alkoholt iszok, szóval inkább nem kockáztatok.
A bowling pályához érve sietős léptekkel sétálok az ismerős arc felé, és a háta mögül szólalok meg. -Szia Dylan.- érintettem meg a vállát, és kihívó mosolyt öltöttem magamra. Viszont egy kérdés folyamatosan ott volt a fejemben, és nem tudtam rá választ adni. Vajon miért engem hívott?
Azt hittem, ő sem hosszútávra tervezett azon az éjszakán. Úgy véltem ő is csak szórakozásra vágyik, hogy ő is csak egy a sok gimis srác közül, akik kettesével fektetik meg a lányokat. Talán ő is ilyen? Biztos vagyok benne, hiszen nem annak a típusú fiúnak néz ki, aki hosszútávra tervez.
-Hogyhogy rám esett a választásod, hogy elhívj?- teszem fel a gonosz kérdést. Tudom, hogy a fiúk nem szeretnek az érzéseikről beszélni, és be kell valljam, nekem sem a kedvenc dolgaim közé tartozik, de akkor is... kíváncsi vagyok. És ha én kíváncsi vagyok, ott nincs megállás.

Vissza az elejére Go down
Dylan Turner
Dylan Turner

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 6
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 29.
▽ Humor : Csípős
It was nice to meet you!

Bowling pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bowling pálya   Bowling pálya EmptyKedd Aug. 06, 2013 1:04 pm

Cora & Dylan

Mi lehetne ne jobb, mint bowlingozni, és közben iszogatni pár jó hideg sört, meg a haverokkal kidumálni a partikon összeszedett csajokat, és azok szaftos kis történeteiket hallgatni, majd a nagy semmin nevetni? Hát ezeknél jobb nincs, vagyis van. De ezt inkább már úgy mondanám, hogy a két dolog egy szintet súrolnak, az az egy csajjal tölteni vad, és romantikus estét. Legyen az egy ágyban,  a padlón, egy játszótér padján, mikor már senki nem járkál arrafelé, vagy mondjuk az egyik klub WC-jén. Mindegyikből elő fordult már egy jó pár, és remélem még sok szép, és jó emlékem lesz. Mindig örömmel gondolok vissza a volt barátnőimmel töltött időszakra, vagyis csak jó élményekre, mert hát nem véletlenül szakít az ember a barátnőjével. Vagy van valaki más, vagy már megunta, vagy csak szimplán szabad akar lenni, és élvezni az életét. Én általában mindig ez miatt szakítok velük, élvezni akarom az életet, és ha majd jön a bizonyos nagy ő, akkor majd vele leélni az életemet.
A haverjaim már minden jó csaj fölszedtek innen, ezért nekem is mozdítani kellene. Így gyorsan a telefonom után nyúltam, és végig néztem a névjegyzékben, a legtöbb telefonszámot bulik alkalmából gyűjtöttem be. Sokáig nem is néztem, mert találtam egyet a c betűnél. Így gyorsan pityegtem egy üzenetet neki, hogy nem volna kedve egyet bowlingozni? Amíg vártam a válaszát, ledöntöttem pár bábut, és magamba gurítottam pár korty sört. Remélem hamar vissza fog írni, mert már unom bámulni a haverokat, és az újdonsült barátnőjüket. Ha én figyelem az ilyen dolgokat, akkor az túl nyálas, viszont, ha én csinálnám azt, akkor az már döfi lenne, sőt. Csak már írna vissza, hogy megnyugodjak, és ne írjak más lánynak is, oké, hogy én kettővel is jól ellennék, de ők nem hiszem, hogy jól kijönnének egymással majd. Amíg csak várok, a bábukat döntöm le,  és egyre több üres sörös doboz kerül az asztalunkra. Amit igazából nem is bánok annyira, csak már jó volna, ha legalább vissza is írna, hogyne egyem magam e miatt. Vagy nem tudja ki vagyok, és ezért nem válaszol még, ez is megeshet, de remélem emlékszik rám, az a parti után, mert én emlékszem a gyönyörű Corara.
Vissza az elejére Go down
Scott McCall
Scott McCall

Take care, cuz' I'm a(n)...
Beta
▽ Hozzászólások száma : 18
▽ Csatlakozott : 2013. Jan. 11.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : tanulok, már amennyire
It was nice to meet you!

Bowling pálya Empty
TémanyitásTárgy: Bowling pálya   Bowling pálya EmptySzomb. Jan. 12, 2013 3:34 am

Bowling pálya Bhb_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Bowling pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bowling pálya   Bowling pálya Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bowling pálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Beacon Hills-