Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


There's no such thing as fate. There's no such thing as werewolves.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Kedd Júl. 16, 2013 10:32 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Aidan Phoenix
Starbucks EmptyKedd Dec. 17, 2013 11:33 am by Aidan Phoenix

» City of Bones - Csontváros
Starbucks EmptySzomb. Okt. 19, 2013 9:26 pm by Derek Hale

» Avatar foglaló
Starbucks EmptyKedd Okt. 15, 2013 5:57 am by Verena Boulstridge

» Verena Boulstridge
Starbucks EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:38 am by Allison Argent

» Készen vagyok!
Starbucks EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 9:07 am by Verena Boulstridge

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Starbucks EmptyVas. Szept. 29, 2013 12:58 am by Vendég

» wolves of mercy falls
Starbucks EmptySzomb. Szept. 28, 2013 4:57 am by Cassidy Monroe

» The Mortal Instruments szerepjáték
Starbucks EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:42 am by Isabella B. Davis

» Étterem
Starbucks EmptySzomb. Szept. 21, 2013 1:08 pm by Marguerite Lancaster

Credit
Az oldalon található képekért és kódokért köszönettel tartozunk Allison Argent-nek és Lydia Martin-nak, akik időt én enerigát nem sajnálva dolgoztak az oldal külsején. Nélkülük nem lehetnénk ilyen elbűvölőek. A lopás szigorúan tilos! Ha valami megtetszik, szólj a fentebb említett két hölgy valamelyikének és előszeretettel segít - ha tud. Ha valakit azon kapunk, hogy eltulajdonít bármit is, az higgye el, nem fog jól járni!
Kiemelt társoldalak

Megosztás
 

 Starbucks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Starbucks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starbucks   Starbucks EmptySzer. Aug. 21, 2013 10:44 am




to;; stiles



Csörög.
Ne. Nem akarok felkelni, még nem. Fáradt vagyok. A fejemre húzom a párnát, de az ébresztő tovább csörög, nem fogja abbahagyni, még fel nem ébredek. Felnyögök és csukott szemmel, tapogatózva keresem az ébresztőt az ágyam mellett álló éjjeliszekrényen. Mikor végre megtalálom, azonnal kinyomom és felülök az ágyban. Nagyokat pislogok, próbálok hozzászokni a világoshoz. Világos? Anyu felhúzta a redőnyöm. Remek. Utálom, mikor ezt csinálja, sötétben szeretek ébredni és nem arra, hogy a nap úgy süt be az ablakomon, hogy a szemem könnyezni kezd, ha kinyitom.
A gardróbom ajtajához sétálok, hogy keressek valami dögös ruhát, amit ma felvehetek. Unottan nézelődök, jobbra-balra húzgálom a vállfákat, mikor megtalálom a tökéletes darabot. Egy egyszerű, kék ruha, nem mutat sokat, de nem is takar sokat. Nagyszerű lesz. Gyorsan magamra kapom, majd odasétálok a tükör elé, párszor végighúzom a fésűt a hajamon, aztán kiáltok anyunak, hogy fonja be. Ez a mi megszokott reggeli programunk, anyu minden reggel megcsinálja a hajam. Mikor végzett, elégedetten nézek végig magamon a tükörben. Mindig elégedett voltam a külsőmmel, ez tény. Szerintem nincs okom panaszkodni, az Isten mindennel megáldott, ami csak szükséges egy nőnek, elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. Szerintem mindenkinek ezt kellene tennie.
- Elmentem! – kiáltok anyunak, közben felkapom a pultról a kocsimnak a kulcsait, és miután bezártam magam mögött a bejárati ajtót alig 5 perc és a Starbucks parkolójában szállok ki. Egy ilyen kis városban, mint Beacon Hills, nagyon felkapott ez a hely, mindenki ide jár reggelente, aki csak számít, így én is. Belépek az ajtón, hogy kikérjem a szokásos vanília latte-mat, azonban arra eszmélek fel, hogy tiszta kávé az egész ruhám. Remek… mehetek haza, hogy átöltözzek. Jól kezdődik a napom.
Épp levegőt veszek, hogy lehordjam az illetőt, aki rám öntötte a kávét, azonban meglepődök azon, hogy ki is áll előttem. Stiles. Tipikus, nem is tudom miért nem gondoltam rá először. Stiles. Megforgatom a szemem, hogy tudassam vele, idegessé tett, azonban nem tudok rá sokáig haragudni. Stiles annak ellenére, hogy olyan, amilyen, a maga módján rendes és kedves, csak épp… fura. Magam sem tudom miért, de ahogy megláttam görcsbe rándult a gyomrom és a szívem is gyorsabban kezdett verni. Ez… egészen új nekem és megijeszt. Nem kellene ezt éreznem, hiszen ő és én csak barátok vagyunk, bár… elég erős a gyanúm, hogy belém van zúgva.
- Stiles! – kiáltok fel meglepetten, ám a meglepettség mellett egy kis harag is vegyül a hangomba. – Remek. Most mehetek vissza haza, hogy átöltözzek. – csóválom meg a fejem és szemügyre veszem a ruhám. – Igaz, hogy kávéval akartam indítani a napom, na de… nem így. – húzom el a szám fintorogva, de rögtön mosolyt csal az arcomra, ahogy hadarni kezd. Igen… ez is jellemző rá. – Semmi baj. De… a legkevesebb, hogy hazakísérsz és megvárod, amíg átveszek egy másik ruhát. Semmi kedvem egyedül visszamenni. – a mellettünk lévő asztalról elveszek egy szalvétát, hogy letöröljem a kávét, ami a bőrömre folyt.

Vissza az elejére Go down
Stiles Stillinski
Stiles Stillinski

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 14
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 17.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : in the werewolves' world
▽ Foglalkozás : Lydia védelme
▽ Humor : ha.. ha... haha
It was nice to meet you!

Starbucks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starbucks   Starbucks EmptySzer. Aug. 21, 2013 6:29 am



to Lydia

- Ááá! - ordítok fel, és fájdalmasan nyöszörögni kezdek.
Ekkora balekot. Mégis ki tartja közvetlenül a feje mellett a telefonját, méghozzá maximum hangerővel? Egy olyan ember, aki álmából felkeltve is kész arra, hogy fegyverekkel felszerelkezve (értsd: cipőkanál vagy baseball ütő), készenlétben elrohanjon akár a világ másik végére is, megmenteni a vár tornyába zárt eperszőke királylányt. Mármint, Lydiát egy vérfarkastól, kanimától, csillámpónitól, vérnyúltól, meg minden izétől. A fejemet dörzsölgetve feltápászkodom, és még mindig nem hiszem el, hogy egy csengőhang képes volt lezúgatni az ágyamról. A telefon már elhallgatott. Az ablakban próbálom megnézni, szereztem-e nyílt sebet. Még csak az kéne, a hajam fele vöröslene a vértől. Akkor inkább befestem pirosra. Akkor menne is a lacrosse-mezemhez. Vajon Lydia értékelné az új stílusomat?
Csörr. Csörr. Csörr.
- Jól van már! - kurjantom. A mobilomnak. Jó ég. Gyorsan felveszem. - MI VAN? Ja, öö, szia, apa.. Nem, jól vagyok... Mi? Most? Rögtön? Nem. Nem, apa, nem! De... Jó, megyek.
Mi vagyok én, gyakornok? Megint én szállítom a kávét a rendőrségnek. És még csak nem is valami egészséges lét kérnek. Kávé. Apa nem érti meg, hogy ideje lenne ráállni a fitt-témára. Kondizás, gyógyfürdő, saláták, víz... Egyszerűen nem fogja fel. A púpot dörzsölgetem, melyet nemrég fedeztem fel valahol a hajam alatt, majd felkapok a földről egy-két ruhadarabot, és magamra aggatom egy gyors mosakodás után. A dzsipbe pattanok, és elfurikázom a Starbucks-ig. Nem, nem mehetek más, egyszerű, olcsó kávézóba, hiszen nekem a varázslatos, rendkívüli, természetellenesen jó kávét kell beszereznem. Apának persze minden megfelel, csak legyen benne elég koffein, de azt hiszem, valamelyik kollégája nagyon odavan azért, hogy kedvére villogtathatja a zöld logót. Mindegy, végül is kellenek a világba a feltűnési viszketegségesek is, bár néha jobb lenne nélkülük. Komótosan kikerülök egy-két kifelé haladó üzletembert, majd a kígyózó sor végére állok. Tikk, takk. „Röpke” tíz perc múlva már a pulton könyökölök.
- Egy tejeskávét, egy eszpresszót, és két jegeskávét. Elvitelre, kevés koffeinnel – diktálom a reggel lefirkantott listáról.
Az eladó kedvtelenül összedobja a rendelést, majd egy négyes pohártartóban a kezembe nyomja, és sürgetve elküld. „Mindenkinek mindennel baja van?” stílusban megcsóválom a fejem, majd elindulok a kijárat felé. Akaratlanul bele kell néznem a műanyag fedő alá, nehogy valami mást vigyek el. Fejem a poharak és a lista közt kapkodom, nem akarom, hogy apa ideges legyen. Az orvos időnkénti magas vérnyomást állapított meg, de ő csak vállát vonogatja. Ha odabenn valami fontos ügyön dolgoznak, én pedig rossz kávét adok neki, annak nem hiszem, hogy túl sok előnye lenne. Se neki, se nekem.
Egy női hang, és egy „közlekedési akadály” ragad meg, és húz ki a gondolat-tengeremből, az eperszőke tincseket pedig azonnal felismerem.
- Lydia! – köszöntöm meglepetten, tekintetem pedig a pólójára vándorol. – Ó – esik le, hogy az egyik pohár tartalmát rálöttyentettem. – Bocsánat, Lydia, én nem akartam, véletlen volt! – kezdek ész nélkül hadarni, de közben nem tudom nem észrevenni, hogy milyen csinos ma.

468 szó | ez van rajtam | nagyon ratyi, bocsánat :S
Vissza az elejére Go down
Lydia Martin
Lydia Martin

Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
▽ Hozzászólások száma : 57
▽ Csatlakozott : 2013. Jul. 07.
▽ Kor : 29
▽ Tartózkodási hely : beacon hills
▽ Foglalkozás : student, chasing jackson
▽ Humor : ha-ha-ha
It was nice to meet you!

Starbucks Empty
TémanyitásTárgy: Starbucks   Starbucks EmptySzer. Aug. 21, 2013 3:09 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Take care, cuz' I'm a(n)...

It was nice to meet you!

Starbucks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starbucks   Starbucks Empty

Vissza az elejére Go down
 

Starbucks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Beacon Hills-